SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z wybraniem środka.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Wszystkich.
Ćwiczę już rok czasu. W tym czasie brałem suplementy firmy
HiTec Nutrition Tj. kreatyna,vanadyl,amino anabol.
Nie osiągnołem z tego dużego rezultatu, kreatyna przestała
działać na mnie. Chciałbym sprubować czegoś mocniejszego.
Nie wiem co, ale zastanawiam się nad testosteronem prolangatum.
Wiem że Deca Durabolin byłby najlepszy dla początkujących
ale jest troche drogi, we Wrocławiu na czarnym rynku kosztuje on 35zł, czy tyle może kosztować, czy jest to podruba.
Proszę o pomoc z wybraniem odpowiedniego środka.
Czy testosteron prolangatum byłby dobrym preparatem
dla mnie.
Mam 20 lat
37cm w bicepsie,
180cm wzrostu.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
rzeczywiście....

i prośba:
niech moderator zamknie ten temat

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testosteron jest moim zdaniem za silny na pierwszy raz.
Na początek dobry jest metanabol.
Kuracja ośmiotygodniowa: 2,3,4,5,5,4,3,2. Wejś do tego zestaw witamin i silimarol.
Powinieneś mieć dobre rezultaty.


arturos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
tylko rok? i juz sterydy? i tylko 37 cm przy 180 cm wzrostu? Przeciez mozna jeszcze spokojnie dopakowac do jakis 42-45 i zlapac z 15 kg bez sterydow, prawda? No to po co sie truc? A rok to nie jest jakis straszny staz treningowy, wiec sie nie podniecaj ze "juz rok". A dobrze radze poczekaj jeszcze jakies 4-5 lat

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tombo,
Za wczesnie, tym bardziej, ze HiTech to sa zle suplementy.
Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Krasnall sprecyzuj co znaczy "zle" bo nie rozumiem dlaczego niby Hitec jest nieefektywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7737
też bym chciał wiedzieć co jest z tym hi-tec'em?


Pozdrowienia...
FRANCO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HiTech to nie sa suplementy. Bialko z kartofla ?
Hitecha juz nie ma, zwineli sie jak sanepid sie do nich doczepil po zrobieniu testow ich produkow. A wszystko wyszlo po aferze z dzikimi krowami, ktos przypadkiem zainteresowal sie ich zezwoleniami i poszlo.
Sorry panowie, ale jezeli jest tylko jedna firma na swiecie, ktora sprzedaje bialko ziemniaka i do tego mowi, ze to najlepszy wyrob, dlaczego inni tego nie robia tylko sie upieraja przy serwatce ?
Radze unikac tanich produktow (nie tylko odzywek, samochodow DAEWOO tez). Mamy wolny rynek i nigdy nie jest tak, ze mozna kupic cos z pol ceny.
Jak kupujesz odzywki HiTech za 30 pln to masz tyle jak bys kupil Multipowera za 30pln. A to jest 100g kreatyny. A ile kupisz kreatyny HiTecha ?

Nie pozwalajcie sobie robic wody z mozgu.

Krasnall
PS to co napisalem, mozna strescic - zanim zaczniesz brac sterydy, cwicz i bierz suplementy a nie placebo
PS2 pewnie sa tacy, co mieli efekty po HiTechu. Wierze im, ja mam efekty przy diecie bez suplementow ale bogatej w bialko, mineraly, witaminy, weglowodany i zdrowe tluszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy suplementy Hi-Tec, kreatyna i inne tabletki jest szkodliwa na wątrobe.

by TomBo.

TomBo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem Multipower to jeszcze wiekszy smieć. A jak narazie hitech mnie nie zawiódł. To samo z Weiderem. Reszta to chłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
k***a hitec zle to tez nie dobrze... to co w takim razie jest produktem na poziomie?
PS. w jakich ampulkach sprzedawana jest deca?
Pozdrawiam pakerkow
Bareq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
arturos przesadziles z tom metom na 1 raz ,powinienes wiedziec ze meta sieje wiekszespustoszenie niz tesosteron.
teso mamsz w szczale a mete w tab,pozatym meta ***ie watrobe kiedy np testo duzo mniej za to bardziej dziala na nerki,ale wiedz jedno meta jest w czolowce,jesli chodzi o szkody.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO JEST???

Następny temat

neoton i solcoseryl

WHEY premium