SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z odblokiem po długim cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Przez 8 miechow ufales koledze a teraz już nie ?
Teraz badania hormonów które będą potrzebne do przeprowadzenia prawidłowego odbloku , a po pozostałe badania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Czyli jakie konkretnie badania do rozpisania odbloku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kafka144
Mówił że nie muszę na cyklu tylko po...mogą z tego jakieś poważne konsekwencje być??
moze byc problem zeby jaja ruszyly produkcje testa...
No to ladnie poradzil,8miechow i 10tys hcg po tym ze 2razy za malo choc moze sie okazac ze bedzie trzeba wiecej...
Badanie estradiolu i prolaktyny i wrzucas tu wyniki i dobieramy dawke leku do zbicia,masz jakies ia do ogarniecia typu symex? pod koniec hcg badanie testa jaki jest poziom


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-12-18 13:45:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Spoko jak będę miał wyniki to wklejam od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Wiem że sytuacja i tak jest nie za dobra ale lepiej ciągnąć jeszcze teścia dopóki nie będzie odbloki czy mogę odstawić i odblok po 2 tygodniach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli masz konciwje towaru to pociagnij te 2tyg do konca i 10dni pozniej wchodzisz z hcg a jak doataniesz wyniki wklej i zbijamh...za ile maja byc wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
leć towar do czasu badań bo najpierw trzeba wyrównać hormony ,ten twój "koleżka" by cię na mine wpasował z tym pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Kiedyś za starych czasów kiedy się było mało obeznanym też poleciałem 6 miesięcy bez hcg... na odblok poszła paczka hcg 1000iu e2d i paczka cloma + paczka tamoxa. Miałem już stracha bo pytali czy mam jeszcze jaja, a schodziłem temu żeby zrobić bobasa. Spokojnie odblok poszedł, córkę spłodziłem jakoś po 3 miesiącach. PJakieś dwa lata temu zdecydowaliśmy się na drugiego bobasa i po 7 miesiącach zszedłem z cyklu, to pykło po 3 tygodniach od odstawienia cypio, gdy biłem jeszcze hcg ale hcg szło 500iu e7d a w czasie jak przylałem szło 1000iu e2d. FSH i LH wynosiły jeszcze zero.

Także od tej pory jestem zdania że lepiej bić małe dawki hcg wg przez cały cykl.

Także nie ma co z góry zakładać najgorszego pomimo że hcg nie było bite na cyklu, przeprowadź odpowiednie pct i wszystko będzie grać.

zbadaj prolaktynę i estradiol, jeśli będą widełki to kup 2 paczki hcg i 30 tab clom + 30 tab tamoxa. Powinno wystarczyć.

HCG 2500iu e3d, potem po 3 dniach po tabletce clom + nolva przez mieciąc, bez żadnych frontów





Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-19 12:42:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Są wyniki:

OESTRADIOL- 146 (<170)[pmol/L]
PROLACTIN- 145 (100-410)[mlU/L]
TESTOSTERONE- 35 (10-30) [mlU/L]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Załatw sobie 3-4ampy pregnylu 5000j i trzy opakowania clomidu najlepiej aptecznego
po 10sztuk pakowany ,w polsce nazwa clostilbegyt oraz
paczkę nolvy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl prop master npp

Wiecej