SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z doborem Gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416
Witam. Jak w temacie proszę o pomoc w doborze gainera, cena nie gra tutaj roli. Wiem ,że jest wiele podobnych lub takich samych tematów, ale pojawiają się coraz nowsze produkty. Mam dość wrażliwy żołądek co także utrudnia mi wybór, po spożyciu np. Mutant Mass'a resztę dnia spędzałem w toalecie. Miałem na oku 1.Berserk Labs- Devil Mass 666 2.ALLNUTRITION-MASS ACCELERATION 3. SciTec - Jumbo. Jakieś propozyje. Z góry dzięki za pomoc :) Ps.Proszę nie piszcie "kurczak z ryżem tańszy i lepszy" bo jestem takiego samego zdania, ale w najbliższym okresie jestem w rozjazdach i nie będe miał możliwości gotowania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
prakycznie to co wymieniles jest obecnie na topie, wiec bierz produkt ktory podszedl Ci smakowo, jak i nie sprawial problemow w ukladem pokarmowym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety nikt nie jest w stanie zagwarantować Ci, że pi wypiciu wymienionych problemów nie będzie. Skoro. takie występują, to pij mniejszą dawkę i z wodą, a nie z mlekiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ile tego mutanta piłeś bo jak zalecaną porcję z opakowania to taki problem mógł by wystąpić, wg opakowania 280 to lekka przesada.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416
260g po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to się nie dziwie że miałeś taki problem jak tyle tego spożywałeś to jest ok 1000 kalorii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Bez sensu ładować w siebie takie porcje gainera . To ma być uzupełnienie diety a nie zastępowanie posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
100-120g to max, organizm przerabia okolo 80g wegli na godzine, wiec nie ma co tutaj sie dziwic, ze nie dawal rady tego ogarnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Po takiej ilości każdy miałby problemy trawienne i rozwolnienie. Sugeruję stosować suplementy z głową.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boostery testosteronu, kreatyna i inne-suplementacja "na masę"

Następny temat

Spalacz- Jak stosować przy 3 zmianach

WHEY premium