SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z diętka, prosze wchodzić;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
cześć, chce ułożyć diętę dla mojej dziewczynki:P
jak to 16letnie dziewczyna, myśli że głodówka jest najlepszą dietą xd a więc chce ułożyć porządną diete jej, dodać trening i może aero troche:)

teraz to co pewnie was zdziwi, kobieta chce się odchudać przy wadze 45kg na wzrost 169cm.. czyli o ile się nie myle, niedowagi;]

myśle nad dodatnim bilansem +100kcal żeby powoli szło, najbardziej zależy na ujędrnienu jej ciała, poprawieniu sylwetki itd(chociaż ja dalej nie wiem czemu chce to robić, dla mnie jest boginią:*)

no ale dobra, do rzeczy:P
jaki rozkład btw proponujecie:)? dziennik treningow microsoft exel pokazal 1765 kcal na 0, rozkład btw 1,5/1/6 no i te 6ww na kg ciałka to chyba za dużo:)

czekam na rady:)
co powiecie na rozkład btw 2/1,5/3,5 wyjdzie 1600kcal trening już od jutra z nią lekki zaczne a diete ułoże:) patrzyłem do innych dzienników to panie maja po 1800 przy wagach 60kg i wzroście mniejszym na redkucji:) to jak może być? jak zacznie mi chudnąc lub tyć to ustabilizujemy tak zeby praktycznie stało w miejscu, lekko rosło:P

na trening ujędraniający co poradzicie? może FBW na 3 treningi w tygodniu, z zakresem powtózeń 15-10(coś w tym)? jesli tak to zaraz dobiore jakieś ćwiczenia:)

za błędy etc. przepraszam:)

obdaruje wszystkich sogami za pomoc:) jest to dla mnie ważne bo nie chce żeby mi się zagłodziła!!! a jesli już chce wyglądać lepiej to jej pomoge, no nie:P?

a i jeden mankament!! co drugi tydzień, panna ma miła musi chodzić w dni robocze na obiady.. czyli bym ułożył 3-4 plany, dni NT i treningowe zwykłe i dni nt i treningowe z dodatkiem obiadu:P albo tylko 2 i coś będzie wywalane na rzecz obiadu:)

na nogi największy nacisk ma być więc zamiast 3serii jedno ćwiczenie, dam 2 serie 2 ćwiczenia:)

trening może taki

Nogi Wykroki z hantelkami 2x, prostowanie nóg na prasie 2x
Łydki Wspięcia na łydki z hantelkami 2x
Klatka Wyciskanie leżąc sztangi płasko 3x
Plecy Wiosłownia sztangą 3x
Barki Unoszenie hantelek na boki 3x
Biceps Uginanie ramion z hantelkami 3x
Triceps Wyciskanie francuskie hantla 3x
Brzuch Spięcia brzucha itd

Nogi Prztsiad ze sztangą 2x, prostawnie nóg na prasie 2x
Łydki Wspięcia na łydki z hantelkami 2x
Klatka Wyciskanie sztangi skos góra 3x
Plecy Wiosłownia hantelkiem 3x
Barki Wyciskanie sztangi zza karku 3x
Biceps Uginanie ramion ze sztangą 3x
Triceps Wyciskanie francuskie hantla 3x
Brzuch Spięcia brzucha itd


tak może trening wyglądać, oczywiście bardzo małe ciężary na początek i wszystko nadzoruje i pomagam żeby było dobrze technicznie itd:)


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-24 22:36:48

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-24 22:49:53

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-24 23:20:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Ekpertki niech się wypowiedzą, ale wg mnie na 16 lat przy prawie 1,7 m 1600 będzie nieco za mało. Jak je teraz?

No i nie ukrywam, 45kg przy 1,69m to już jest spora niedowaga, BMI 15,5 (dolna granica normy to 18-19, ale wiadomo że każdy ma inną budowę, skład ciała, tym bardziej że młodziutka jest)

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale zaraz +100kcla to jest kosmetyka..
jednak zacznijmy od początku
Wypełnij proszę ankietę, nie wiem ile masz danych to wpisuj, skąd sie dziewczyna znalazła w takim stanie co jej dolega? Ile lat sie "odchudza"
Czy ma okres?
Musisz opisać o co chodzi itd nie dogadamy sie tak teoretycznie,
Czy ma jakieś doświadczenie z ćwiczeniami siłowymi
Czy w ogóle jest zainteresowana tym bo jezeli ma anoreksje czy bulimie to bez pomocy psychologa sie nie obędzie
Absolutnie 6g ww na kilo to jest indukowanie cukrzycy a nie dieta

Acha i kim ty jesteś i jakie maz doświadczenie na siłowni i czy będziesz jej pomagał?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-25 14:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu wietrzę anoreksję, skoro dziewczyna przy TAKIEJ wadze chce się odchudzać, to coś złego się w jej psychice dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Myślę tak jak Martucca.
Dziewczyna może się bardzo dobrze ukrywać, nawet możesz o tym nie mieć pojęcia Boksero. Pewnie w rozmowie i tak się nie przyzna, obserwuj ją jak możliwość i zobacz co tak naprawdę je. Bo jeśli chce się odchudzać przy takiej wadze a jest chora to na pewno nie powie Ci prawdy, ile zjada.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie Może to zabrzmi dziwnie/niemiło, ale anorektyczki są mistrzyniami w "kłamstwach" odnośnie jedzenia. Nie jest to do końca ich wina, bo anoreksja rodzi się w głowie i takie dziewczyny po pewnym czasie tracą nad tym kontrolę. Niezależnie od tego, jak wycieńczone, wychudzone, wręcz zagłodzone by byłby i tak będą widziały się jako grubaski

Spróbuj ją uważnie obserwować, może mimo wszystko uda ci się coś zauważyć... Czy spędza dużo czasu gotojuąc wymyślne potrawy dla rodziny? WYpija ogromne ilości wody, kawy? Godzinami je to, co sobie nałoży na talerz? Może w czasie posiłku wychodzi do toalety?
Obserwuj i zapamiętaj wszystko, co wydaje ci się podejrzane

Pragnienie schudnięcia przy takiej wadze jest naprawdę bardzo złym znakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
#5 Jesli podczas jedzenia ktos cię obserwuje, udawaj, że jesz. Później wypluj jedzenie do kubka, kiedy będziesz „pić” Wink
#8 Zupę można wylać do kubka trzymanego pod stołem, a potem... Ale najlepiej wlać ja z powrotem do garnka.
#10 Postaraj się niczego nie połykać. Weź trochę jedzenia w usta (zapamiętaj i określ jego smak, zapach itp.), po czym wypluj je - poczujesz się mniej więcej tak jakbyś rzeczywiście to zjadła, a i ochota na dalsze porcje minie.
#13 Absolutnie nie jedz nic po godzinie 19.00! Wieczorem z reguły pojawia się uczucie głodu. Musisz je powstrzymać - to najpoważniejsza próba dla ciebie. Zrób sobie gorącej herbaty i postaraj się wyciszyć, uspokoić.
#23 Nigdy nie wychodz z domu głodna. Napij się chociaż mięty przed wyjsciem.
#28 Zacznij prosić o pieniądze na śniadania. Zamiast jedzenia, kup sobie cos fajnego. Jedzenie przecież przygnębia.
#36 Okruszki? Tego się nie je.
#37 Zamykaj się w pokoju zapewniając, że masz dużo nauki. Potem ćwicz do wieczora.

A to tylko część i może i jakieś ekstremum. Nie mówiąc już o takich rzeczach jak wcierania masła we włosy, żeby go tylko nie zjeść.

Szkoda by było dziewczyny, jeśli masz możliwość to Martucca bardzo dobrze radzi.

Zmieniony przez - julia_ w dniu 2011-02-27 11:33:42

Juliette has a gun

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bardzo proszę o pomoc :)

Następny temat

Kobieta chce wyrzeźbić ciało!

WHEY premium