SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zdobyciu sylwetki:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Od roku chodzę na siłownie, 3-4x w tygodniu od 1 do 3 h. Od tego czasu schudłam 15 kg - 8 sama, a 7 pod opieką dietetyka, do którego chodzę od 4 miesięcy. Od 15 grudnia jestem na diecie 1500 kcal,która trwać ma do 8 lutego, następnie będę mieć 1700 kcal i będzie to stabilizacja.

Nie chciałabym jednak wprowadzać drastycznych zmian do diety bo : po 1 - za coś tą stówkę pani płacę, po 2 - efekty są, co prawda od niedawna słabiej waga spada ale jednak.

Jestem bardzo zmotywowana i staram się zawsze dawać z siebie 100%, co tu dużo mówić - lubię się zmęczyć. To co obecnie sobą reprezentuję to "skóra ,która się z czasem wchłonie" jak twierdzi pani dietetyk, ale gołym okiem widać że nie o skórę tu chodzi Czytałam wiele na tym forum i wiem, że oddaję się w dobre ręce

Oto mój przykładowy trening:
* 40 min. ćwiczenia siłowe (brzuch, nogi, pośladki) 2-3 serie z różnym obciążeniem po 25-40 powtórzeń (na pupę trochę więcej),
* 30 min. ćwiczenia aerobowe - rowerek na najmniejszym obciążeniu lub bieżnia z różną prędkością i kątem nachylenia

Próbowałam robić HITT'a ale mój organizm raz świetnie dawał radę, a raz po 3 minutach wysiadałam więc dałam sobie spokój

Poniżej przykładowy jadłospis:


Załączam również zdjęcia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Planu takowego nie mam, błądzę,że tak powiem po omacku
Ponieważ nie znam fachowych nazw sprzętów z jakich korzystam zamieszczę zdjęcia
























I takie coś,z tym że za głową można jeszcze dodawać ciężary, ja robię najpierw z 5 kg a potem z 7






Zmieniony przez - alexx555 w dniu 2011-12-22 22:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
- wypełnij i wklej ankietę znajdującą się w tym topiku oraz przeczytaj wylinkowane tam tematy https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html ,

- ze zrozumieniem przeczytaj https://www.sfd.pl/-t585708.html 



Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-20 20:21:28

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Wiek : 17
Waga :52
Wzrost :160 cm
Obwód w biuście : 86
Obwód pod biustem :74
Obwód talii w najwęższym miejscu :66
Obwód na wysokości pępka :82
Obwód bioder :88
Obwód uda w najszerszym miejscu:51
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, pupa
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3-4x w tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę, chleb żytni z serem twarogowym
Co lubisz jeść na obiad : risotto z piersią z kurczaka, zupy
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : ciasteczka - dawno tego nie było:(
Ograniczenia żywieniowe : dieta, w miarę możliwości do zmiany
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, ćwiczenia w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : l- karnityna ( skutek był taki że waga rosła więc odstawiłam)
Stosowane wcześniej diety : norweska




Zmieniony przez - alexx555 w dniu 2011-12-20 20:43:34




Zmieniony przez - alexx555 w dniu 2011-12-20 20:45:20




Zmieniony przez - alexx555 w dniu 2011-12-20 20:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie chciałabym jednak wprowadzać drastycznych zmian do diety bo : po 1 - za coś tą stówkę pani płacę, po 2 - efekty są, co prawda od niedawna słabiej waga spada ale jednak.
To w czym mozemy ci pomóc? Nie za bardzo rozumiem.. schudłas 15kg w ciagu roku wiec tempo jest ok, to co sie dzieje ze skóra, dietetyk ma racje musisz jej dac czas, chociaz dziwne ze w twoim wieku i tempie chudniecia masz z nia jakieś problemy.
Od L-karnityny nie ma szansy utyc de facto nie ma szansy by sie cokolwiek od tego działo

* 40 min. ćwiczenia siłowe (brzuch, nogi, pośladki) 2-3 serie z różnym obciążeniem po 25-40 powtórzeń (na pupę trochę więcej),
Napisz plan to jest ogolny opis ktory nic nie mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
wiesz, życzę Ci powodzenia, ale jadłospis to mogłabyś układać sama wydał mi się jakoś dziwnie znajomy - zerknęłam na swój wczorajszy i bingo - zgadza się co do joty. Piszesz, że jesz 1500 kcal, a wklejasz moją miskę, która ma 1900 kcal, trochę więcej uwagi by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aineko, ja też widzę swoją miskę. Ten problem już raz pojawił się w innym dzienniku u którejś z nowych dziewczyn i razem z Rallygunią myślałyśmy, że nasze miski zostały zgapione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic, forum świruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Najlepsze, że to moja micha regeneracyjna policzona od tak testowo i układana na czuja więc są lepsze miski do inspiracji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
:D w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakaś pomyłka, ale odświeżyłam i dalej moja micha. W takim razie zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fela, u mnie podobnie i koleżanka miałaby jakieś 2200kcal. Dobra, nie śmiecimy już.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 miesiące redukcji -10kg / trening do oceny

Następny temat

Trening przy wysokim poziomie testosteronu

WHEY premium