SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze zakupu ławeczki z zestawem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Witam! Chcialbym Was prosic o pomoc w wyborze laweczki do domu. Zalezy mi na tym, aby laweczka posiadala modlitewnik zamiennie z wyciagiem, prase do nog oraz rozpietki. Na allegro jest pare takich propozycji, ale nie mam pojecia jak z ich jakoscia wykonania i w ogole nie znam sie na firmach produkujacych sprzet tego typu. Kwota jaka moge wydac to maksymalnie 1500 zl. Ze wzgledu na niewielka ilosc miejsca w domu zalezy mi aby wyzej wymienione przyrzady byly w jednej maszynie oraz zeby sie nie okazalo ze po paru miesiacach cos zacznie sie luzowac itp.
Z gory przepraszam jesli jest to zly dzial ale nie moglem za bardzo znalezc innego odpowiedniego.
Serdecznie pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
2,79 za kg. Gdzie znalazles za 3,2? Nie moglem tak tanio stali namierzyc

--
Rzeczywiscie znalazlem w tej kwocie ale z otworem 31 mm. Wiec nie wiem czy na sztange fi28 nie bedzie za duzo

Zmieniony przez - Adler89 w dniu 2014-01-18 15:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
1500zł masz na cały sprzęt do ćwiczeń, czy tylko na ławeczkę? Jakim aktualnie sprzętem dysponujesz?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Na ławeczke czyli bez obciazenia i gryfow. Aktualnie w domu poza jednym hantlem i ketlem to nic nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Problemem jest to:
"zalezy mi aby wyzej wymienione przyrzady byly w jednej maszynie oraz zeby sie nie okazalo ze po paru miesiacach cos zacznie sie luzowac itp. "

Nie ma dobrego sprzętu, mało zajmującego i do tego wszystko w jednym.

Taki zestaw bym polecał:
http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-14-lawka-ms-l002-stojaki-3w1-ms-s004-modlitewnik-ms-a001-wyciag-ms-w002-prasa-na-nogi-ms-a002.html

Zrobisz z tym przysiad, wszystkie wyciskania itd. Praktycznie sprzęt na którym bez problemu przećwiczysz całe ciało. Jeżeli wybierzesz zestaw z ławeczką ze stojakami, bardzo ograniczysz pole manewru.
Co do wyciągu doczepianego do ławeczki, nigdy nie będzie jakiś niesamowity. Może 50-60kg wytrzyma bez chybotania, ale z większym obciążeniem może być problem. Osobiście wolałbym wybrać zestaw bez wyciągu i kupić drążek rozporowy.

Decyzja oczywiście należy do Ciebie.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2014-01-13 12:31:57

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
To nie musi byc jedna scalona maszyna w sumie i moze byc demontowalne tak jak wlasnie chyba wyslales. Bo rozumiem ze te czesci sa osobno dokladane do laweczki. Jesli tak to super. Sadzisz ze ten wyciag bedzie wlasnie raczej slaby? Co do drazka to wlasnie niestety nie posiadam framugi w pokoju dlatego odpada. A jakis taki zestaw tylko zeby tez rozpietki byly? Czy uwazasz moze juz to za zbedne? Sa jeszcze moze jakies inne propozycje czy ta jest najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
I jeszcze w sumie jakbys mogl cos z obciazeniem zaproponowac to bylbym wdzieczny ;)
--
Chociaz w sumie tak patrze ze gryfy i obciazenie to chyba lepiej osobno kupic np na allegro bo to duzo taniej wychodzi

Zmieniony przez - Adler89 w dniu 2014-01-13 13:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Zastanawiam sie takze nad wyborem stojakow wolnostojach mianowicie:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-stojaki-pod-sztange-laczone-z-asekuracja-s004.html
myslicie ze w praktyce ktore beda lepsze? Te napewno beda zajmowaly mniej miejsca

Zmieniony przez - Adler89 w dniu 2014-01-14 09:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ten zestaw który podałem jest ok. Masz tam również stojaki wolnostojące.
Rozpiętki, zbędny bajer. Lepiej robić z hantlami.
Wyciąg będzie taki sobie. Ja w ogóle bym zrezygnował z takiego doczepianego do ławki. Na plecy sztanga wystarczy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Rozmawialem z osoba w sklepie ktora pomogla mi w wyborze i potwierdzila to co Ty piszesz wiec jestem zdecydowany na ten zestaw ktory mi podales. Teraz musze tylko rozstaw wybrac. Mam 189 cm wzrostu i myslalem nad sztanga 180 cm i rozstaw 110 cm. Co o tym myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Spoko. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116
Dzieki :) Ławeczka w takim razie wybrana :) Mam jeszcze tylko ostatnie dwa pytania.
Pierwsze dotyczy gryfow, mianowicie zastanawiam sie nad zakupem lekko lamanego lub mocno lamanego. Czytalem kilka tematow na forum i widzialem ze opinie sa podzielone i moje pytanie brzmi czy w takim razie warto kupic dwa gryfy poniewaz mozna wykonywac na nich inne cwiczenia czy raczej zdecydowac sie na jeden?
Drugie pytanie jest odnosnie obciazenia: http://allegro.pl/obciazenie-bitumiczne-hiton-polska-najtaniej-i3849479446.html
co o tym myslisz?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mnie - prosze o pomoc

Następny temat

Lafay Dziennik

WHEY premium