SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu siłowo/sprawnościowego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebuje aby ktoś mi pomógł ułożyć plan który pomoże uzyskać mi siłę rzeźbę i sprawność fizyczną. Czyli chodzi mi o takie ćwiczenia np na drążku np zwykłe podciąganie fikołki unoszenie nóg itp, pompki na poręczach, pompki na piłkach, z przeskokami stojąc na rękach itp, wspinanie po linie, ketlery, chodzenie na rękach. Jednym słowy chodzi mi o trening ogólnorozwojowy czyli ćwiczenia w które zaangażowane jest kilka partii mięśni. Mam dostęp do wszystkich potrzebnych przyrządów przedmiotów. Mam dostęp do siłowni codziennie prócz niedzieli. Chciał bym trenować codziennie. Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
tak regulamin i tam jest ankieta wklej ją
a co do siły i rzeźby to najpierw masa jak ona idzie to idzie też siła a potem rzeźba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Regulamin_dzialu_Junior_SFD_ANKIETA+_podstawowe_info._-t816238.html
Wklej wraz z rozpisaniem swoje jadłospisu, np co dzisiaj czy wczoraj jadłeś. Skorygujemy go
Napisz jaki masz sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 16
Waga : 173
Wzrost : 67
Staż treningowy: Krótko ale trochę pojęcia mam
Obwód pasa : 80
Obwód klaty: jutro zmierzę
Obwód uda: jutro zmierzę
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): kickboxing teraz mała przerwa ze względu na kontuzje
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: baaardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : olimp mega tabs 1250
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: raczej małe
Cel/problem/opis: opisany wyżej
Ćwiczę na siłowni wiec dostęp posiadam do wszystkiego jednak jak już pisałem wolał bym ćwiczyć też sprawność fizyczną.
Codziennie rano jadam jogurt pinty lub serek wiejski z jedną bułka do szkoły biorę 5 bułek z szybką serem serem białym różnie od razu po szkole jeżdżę na siłownie po siłowni kreatyna w domu duży obiad to co mama zrobi czyli jakieś kotlety steki i zupa w między czasie jakieś musi z jogurtem pitnym i na kolacje jajka jajecznica sadzone omlet bądź twarożek z serem czarnym. Wygląda to mniej więcej tak

Zmieniony przez - bakovy w dniu 2011-12-02 21:34:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
jaka kontuzja co lekarz powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stłuczony środkowy palec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
tak co do planu masz tu link https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html i poczytaj o FBW ułóż go i daj tu do oceny a co sprawność fizycznej to daj jeszcze jakieś aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek - Pompki, Nogi.
Pompki zwykłe - 12/12/12/12
Pompki z jedną ręką na piłce lekarskiej i przeskok na drugą rękę 10/10/10/10
Pompki z przeskokami wąsko/szeroko - 10/10/10/10
Pompki z krzesłem pod nogami - 10/10/10/10
pompki z 3 krzesłami - 10/10/10/10
Pompki na poręczach - max/max/max/max
Przysiady z obciążeniem - 30/25/20/15
Wykroki z obciążeniem - 20/15/12/10
Wtorek - Drążek, brzuch.
Pompki na poręczach - max/max/max
Podciąganie pod chwytem - max/max/max
Podciąganie nad chwytem - max/max/max
Jedna ręka pod chwytem druga nad chwytem - max/max
To co wyżej tylko ręce odwrotnie - max/max
Podciąganie na drążku dwie ręce koło siebie i głowa raz w lewo raz w prawo - 8/6/4
Zwis na drążku kolana do klatki - 12/10/8/8
Wymyk / odmyk pod drązkiem - 5/3/2/1
Zwis z nogami 90* - 10 sekund / 7 sekund / 4 sekundy
Środa - Kettlebell tutaj musi mi ktoś pomoc
Czwartek to co w poniedziałek
Piątek to co we wtorek
Sobota to co w Środe


Co o tym myślicie ?


Zmieniony przez - bakovy w dniu 2011-12-03 12:14:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
a dlaczego nie siłownia zwykły trening na siłowni tylko tak wymieszane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkie zmiany w treningu

Następny temat

Na jakie partie zwrócić uwagę?

Wiecej