SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu planu (PILNE)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1144
Siema. Mam takie pytanie. Czy jest sens robic trening w stylu

Poniedziałek klata bic
Wtorek plecy barki triceps
Środa wolna
Czwartek klata bic
Piątek plecy barki triceps
Sobota wolna
Niedziela wolna

Chce przejść na mase ale pracuje do późna i moje treningi nie mogą trwać długo z racji ze nie mam na to tyle czasu. Tak +/- 1-1,5h bylo by optymalnie. Do tej pory cwiczylem planem fbw 3 razy w tyg ale wtedy jeszcze nie pracowalem i mialem na wszystko czas. Chciałem wyprobowac push pull z podziałem na dni siłowe i hipertroficzne lecz to trwa zbyt długo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Czy czas tego treningu będzie mniejszy niz zwykły push pull? Poza tym gdzie nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
sens jest, tylko trzeba znalezc w tym wszystkim czas na trening nog

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1144
O nogach nie wspominalem dlatego ze chce oszczędzić czas. Moze pozniej je doloze jak bede mial wiecej czasu

Mialem cwiczyc tym planem ale chyba on zajmie mi wiecej niz 2h

Push siła

Przysiad 5x5
Wl 5x5
Ohp 5x5
Wyciskanie wąsko 4x6 lub dipsy 4x6

Pull hiper

Wiosłowanie nachwytem 4x8
Wioslowanie hantla 4x10
Podciaganie nachwytem/podchwytem/mlotkowo 4x8
Wznosy bokiem 3x12
Facepull 3x12-15
Bic supinacja 3x10-12

Push hiper

Przysiad 4x8
Wyciskanie hantli skos dodatni 4x10
Rozpietki delikatny skos 3x12
Wyciskanie hantli siedząc 4x10
Wznosy przodem 3x10
Francuz leżąc 4x10
Ściąganie linek wyciągu górnego jednoracz 3x12

Pull siła

Mc 5x5
Wiosłowanie sztangą nachwytem 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Sztanga bic 4x8


Zmieniony przez - Młody Adonis w dniu 2018-08-05 19:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
to juz lepiej podziel plan na gora dol 2x w tygodniu jak ma to miec sens

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1144
Wersja góra/dół takze bedzie zajmowac ok 2-2,5h zarówno jak 4 dniowy plan push pull ktory przedstawiłem a to dla mnie niestety za dlugo. Zalezy mi na trenowaniu partii 2x w tyg ale to mi chyba sie nie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
no nie da sie miec ciastka i zjesc niastka a noge trzeba zrobic nie tylko dla korzysci samych miesni nog, ale i calej sylwetki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1144
Wiem ze nogi warto robić i robilem je jak cwiczylem planem fbw. Jednak ta partia zajmuje troche czasu którego i tak mam niewiele wiec wole ją pominąć przynajmniej na jakis czas. Chyba pozostaje mi split. Zdążę go ogarnac na pewno w mniej niz 2h lecz jestem do niego sceptycznie nastawiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Spokojnie mozna gora dol zmieścić sie w 7 ćwiczeniach . jak by sie spiąć to 1.5h. Chcac nie chcac na treningu ze 6 cw musi byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 1 rok Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1144
A da sie to tez zrobic z tym planem? Ewentualnie czy bys chcial go przerobic tak aby dało sie zmieścić w ustalonym przedziale czasowym.

Push pull 4 dniowy

Push siła

Przysiad 5x5
Wl 5x5
Ohp 5x5
Wyciskanie wąsko 4x6 lub dipsy 4x6

Pull hiper

Wiosłowanie nachwytem 4x8
Wioslowanie hantla 4x10
Podciaganie nachwytem/podchwytem/mlotkowo 4x8
Wznosy bokiem 3x12
Facepull 3x12-15
Bic supinacja 3x10-12

Push hiper

Przysiad 4x8
Wyciskanie hantli skos dodatni 4x10
Rozpietki delikatny skos 3x12
Wyciskanie hantli siedząc 4x10
Wznosy przodem 3x10
Francuz leżąc 4x10
Ściąganie linek wyciągu górnego jednoracz 3x12

Pull siła

Mc 5x5
Wiosłowanie sztangą nachwytem 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Sztanga bic 4x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777411
Jak długo trenujesz na siłowni? Za 1,5 godziny to można zrobić konkretny trening i nie przejmować się czasem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini cut

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium