SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu diety redukcyjnej - rekompozycja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
Witam
Prośba o pomoc w rozpisaniu diety na redukcję/rekompozycję sylwetki

Wiek : 30
Waga : 85
Wzrost : 175
Staż treningowy: 1-2 lata ale bardzo nieregularnie
Obwód pasa 98
Obwód klaty: 106
Obwód uda: 61
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): obecnie tylko siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : źle się czuję po większej dawce węglowodanów - głowie ze zbóż - płatki owsiane odpadają, po nich mam największe gazy i wzdęcia - równiez nabiał typu ser biały, mleko etc odpada - cera po nich straszna - ale ser żółty jest ok o dziwo
Stan zdrowia: pół roku po operacji przepukliny pachwinowej, nadciasnota barkowa
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, cardio - rowerek, wioślarz
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: kiedyś keto (fajne efekty, ale jednak lubię owoce i czasem mam ochotę na chleb), wcześniej low carb, a teraz jem wszystko + brak aktywności - waga w ciągu roku - 10 kg do przodu
Wrażliwość na stymulanty: nie używam i nie zamierz
Możliwosci finansowe: takie sobie - kredyt za mieszkanie się spłaca
Cel/problem/opis: redukcja, rekompozycja sylwetki, głownie z brzucha.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
witaj, my jedynie w dziale mozemy lekko pomoc, naprowadzic, nie ukladamy tutaj diet za nikogo
ja bym celowal w system rotacji weglowodanami, jak chcesz pobawic sie w rekomp, jednak to dluga droga i wyamaga doswiadczenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
A przy zwyklej redukcji co byś zalecal ?
Treningi wykonuję wcześnie rano - ok 6:00 (tak mi najwygodniej)
Podoba mi się system IF, w pracy nie muszę myśleć o jedzeniu, tyle że go bym stosował tylko w dni nietreningowe, a w dni treningowego normalna dieta.
Nie wiem czy takie coś ma sens

Takie coś mi wyszło - jeśli chodzi o dietę pod keto z IF w dni nietreningowe a w DT - posiłek potreningowy po siłowni.
Nie wiem czy takie coś dobrze wygląda czy przejść na zwykła dietę








Zmieniony przez - amator63 w dniu 2018-03-16 11:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ogólnie dieta IF tylko w dni nietreningowe wg mnie mija się z celem
to już lepiej normalnie pojechać niż tak kombinować


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2018-03-16 15:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
A jak ogólny rozkład składników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
czemu tak kombinujesz mocno?
masz jeden z dni bez wegli, a wdrugim nisko do 100g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
przy zbyt dużej ilości węgli źle się czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
tzn? co sie dzieje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
Gazy, wzdęcia,uczucie ciężkości w brzuchu oraz senność jak np na raz zjem duza ilość owoców, pogorszenie cery - najgorzej toleruje owsiane w miare obojętny jest ryz paraboil oraz chleb ( ale po większej ilości jestem senny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
byc moze chodzi o kwestie dobrania odpowiednich weglowodanow, niekoniecznie trzeba je az tak wykluczac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3982
Sęk w tym, że ja po prostu na niższych węglach lepiej funkcjonuję, dlatego bardziej mi pasuje keto/low carb niż zwykła zbilansowana dieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY

Wiecej