sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Pomoc w treningu.

Wysłana -
Witam trenuje od grudnia fbw. Trening a: wiosłowanie, płaska, wyciskanie hantli, poręcze i uginanie sztangi. Wszystko 5x5. Trening b: przyciąganie szeroko wyciągu do klatki, wiosłowanie hantlem, skos góra na klatke, facepulle, francuskie wyciskanie, uginanie hantli na bica. Tutaj różnie 4x10, 3x12. Minęło 7 miesięcy fajnie sie czuje, siła poszła ale wygląd razi. Diety silnie nie pilnuje, staram się jeść dużo. Mimo przybycia centymetrów wygląd pozostawia wiele do życzenia. Czy zmienić trening ? Zależy mi na szerokości pleców. Odpycha mnie trening splitem. Coś doradzicie? Jakieś szejki własnej.roboty ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jaki cel jest ogolnie? redukcja?
Wysłana -
Masa.
Wysłana -
Zasadnicze pytanie, czy nadal notujesz postępy w rozwoju masy mięśniowej ?

To ,ze wygląd nadal pozostawia wiele do życzenia nie świadczy o tym, że nie ma progresu. Nie od razu klatę Arnolda zbudowano.
Wysłana -
Usunięty przez TomQ-MAG za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Powiem Ci tak. Rozstępy mam na bicepsie i idą po tricepsie aż do prawie tyłu barku i co raz jest ich więcej (tak mi się wydaje). Teraz nie wiem ile ważne ale -/+ 85. Klatki nie zbuduje fajnej bo jest zapadnieta. Staram się progresowac i atakować mięśnie powtórzeniami jak i ciężarami. Trening bardzo mi się podoba mimo, że jest duży nacisk na stawy nie odczuwam jakiegoś bólu ale może niespodziewanie nadejść. Czy widze jakieś polepszenia wyglądu mimo, że progressuje ? Niestety nie. Bądź sam tego nie widze bo oglądam siebie w lustrze codziennie.
Wysłana -
FranioCenter
Powiem Ci tak. Rozstępy mam na bicepsie i idą po tricepsie aż do prawie tyłu barku i co raz jest ich więcej (tak mi się wydaje). Teraz nie wiem ile ważne ale -/+ 85. Klatki nie zbuduje fajnej bo jest zapadnieta. Staram się progresowac i atakować mięśnie powtórzeniami jak i ciężarami. Trening bardzo mi się podoba mimo, że jest duży nacisk na stawy nie odczuwam jakiegoś bólu ale może niespodziewanie nadejść. Czy widze jakieś polepszenia wyglądu mimo, że progressuje ? Niestety nie. Bądź sam tego nie widze bo oglądam siebie w lustrze codziennie.

Daj sobie kilka/kilkanaście miesięcy i na pewno będzie coś widać . Jeśli zaczynałeś z poziomu zero to na poziom "wysportowany" trzeba trochę popracować .
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź