SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplementach na masę.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ekto, około 14%

Wiek

21

Waga / wzrost

75/178

Staż treningowy

regularnie od 5 miesięcy, wcześniej rok nieregularnie

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

cm3 jablczan

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta dopięta

Przewidziane finanse na cykl

300 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4195
Siemka

Mam 21 lat, chciałbym zrobić cykl z kreatyną, celem jest zrobienie masy (w miarę możliwości bez zalania się),
wcześniej stosowałem cm3 jabłczan i bardzo dobrze na mnie podziałał. Mono brałem tylko przez tydzień, odstawiłem gdyż strasznie źle się po nim czułem. Chciałbym zrobić kolejny cykl i zdecydowałem się na cm3 od treca w kapsułkach. Do tego chciałbym dorzucić jakiś gainer, gdyż często mam problem z zapełnieniem węglowodanów w diecie (2g-b/kg, 6g WW/kg i około 1.8g/kg T). Celowałem w "allnutrition mass acceleration 300g" co o tym sądzicie? Do tego chciałbym jeszcze dorzucić jakąś przedtreningówkę, zależy mi na tym żeby silnie pobudzała i żeby mieć więcej siły na treningu. Coś polecicie?



Zmieniony przez - michluz2 w dniu 2016-04-17 19:51:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699309
mass acceleration jest ok
jakie przedtreningówki już stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4195
Stosowałem tylko mesomorpha ( to było około 7 miesięcy temu) ale nie stosowałem go co trening, w okresie wakacyjnym tak co 2/3 trening bo chodziłem na siłkę po pracy. Działał na mnie bardzo dobrze, może też dlatego, że nie piję żadnych używek, nawet wszelakie energetyki czy kawa nie są mi do szczęścia potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11968 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
do doraznego stosowania zatem celuj w meso jak Ci podchodzi
niestety wiekszosc preparatow oparta jest glownie na kofeinie, stad efektu jak na meso z geranium nie bedzie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

kreatyna bez dodatków

WHEY premium