SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 799
Wiek: 25 lat
mężczyzna
waga 135kg
redukcja 35 kg
wzrost 188
pracuje 8h dziennie w systemie 3 zmianowym . rano popołudnie nocki różnie wstaje. przerwy mogę mieć kiedy chce jeżeli chodzi o posiłek.
sport: raz w tyg 1.5h basen
ze zdrowiem wszystko ok ciśnienie 120/80

Witam.
Mianowicie chciałbym zrzucic 35 kg.
Ze względu na tryb pracy nie mogę planować regularnie posiłków. nie jadałem generalnie sniadan.
problem polega na tym ze mam sporą nadwagę , nie pale papierosów lubię sobie wypic "piwo" ( minumum 4)

Postanowiłem zabrać się za siebie . od tygodnia pijam koktajle i jadam mniej, ale szukam złotego środka na siebie.
Chciałbym się rownież dowiedzieć czy ćwiczenie 15 minut dziennie na rowerku mi coś daje? ( w te 15 min - 10km)
Proszę o pomoc i porady bo naczytałem się tylu tematów i byłem na kilkunastu forach ale to wydało mi się najrozsądniejsze i postanowiłem tu poszukać pomocy.




Zmieniony przez - Wyimaginowany Napastnik w dniu 2017-06-22 20:10:48

Zmieniony przez - Wyimaginowany Napastnik w dniu 2017-06-22 20:18:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Odejmowanie teraz wartościowych produktów byłoby jeszcze bardziej problematyczne dla organizmu, więc nie ma sensu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety rowerek 15min i basen nie jest dobrym pomysłem w celu kształtowania sylwerki. Podstawą są treningi siłowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 799
Mam w domu ławeczke sztange hantle ale na tym mam redukowac?
i jak cwiczyc na sztandze? mały ciezar i duzo powtórzeń czy duzy ciezar i malo powtorzen?


Zmieniony przez - Wyimaginowany Napastnik w dniu 2017-06-22 20:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak, trening siłowy to podstawa. Na forum znajdziesz gotowe plany treningowe - w dziale trening dla początkujących.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pije koktaile i jadam mniej to nie wystarczy, nalezy zacząć od oszacowania zapotzrebowania https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 799
BMR = 2358 czyli to jest moje zapotrzebowanie na kcal?
Ja teraz szamie okolo tysiaca od tego tygodnia



Zmieniony przez - Wyimaginowany Napastnik w dniu 2017-06-22 20:57:37

Zmieniony przez - Wyimaginowany Napastnik w dniu 2017-06-22 20:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
BMR - to podstawowa przemiana materii - tyle kalorii trzeba, żeby oddychać, żeby serce i inne organy pracowały. Czyli leżysz i oddychasz - potrzebujesz 2300 1000 kcal to zabójstwo dla metabolizmu. Chłopie, masz 188 cm wzrostu, ja mam 167 i na 1700-1800 jestem głodna. Te 135 kg nie powstało w 2 miesiace i w 2 miesiace nie spadnie. To trzeba w czasie rozłożyć rok minumum, to i tak będzie szybko.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 799
Mozna powiedziec ze w niecaly rok . wszystko po tym jak fajki rzucilem.
No w dwa miesiace nawet na to nie licze.
Tylko nadal nie wiem co z treningami na laweczce i hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Sugeruję normalną siłownię i trening ogólnorozwojowy, jak chcesz podejść do tego tak jak należy. Ławeczka i hantelki to zbyt mało żeby wykombinować z tego rozsądny trening. Szczególnie, że nie masz o tym pojęcia. Zapraszam w tej kwestii do działu trening dla początkujących.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
spokojnie powinieneś wykonac ten plan z początku https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 799
Przeczytałem i te 4 cwiczenia jestem w stanie robic, tylko trochę nie rozumie jak ma sie martwy ciag do wszystkiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb bez drożdży?

Następny temat

Letni sałatki

WHEY premium