SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w redukcji dużej ilości tłuszczu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5098

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

Ponad 100

Wzrost

173

Staż treningowy

Brak

Obwód pasa

113

Obwód klatki piersiowej

108-113 podczas wdechu

Obwód uda

71

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

-

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

Normalny

Preferowane formy aktywności fizycznej

W domu

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

około 200 zł

Cel/problem/opis

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
Witam mam nielada problem wciąż tyje mimo zasady jedz mniej potrzebuje skutecznej diety i jakiś ćwieczeń / planu treningowego . POMOCY !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
No i tak ;) Po 1 dniu diety muszę przyznać że to za dużo dla mnie :P wg mnie powinienem obniżyć jedzenie bo czuje się napchany ;P W basenie wytrzymałem godzinę pływania bo złapał mnie straszny skurcz i potrzebny mi magnez :/ kupiłem Slow_mag B6 nie wiem czy to dobry wybór dlatego proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Czytaj i ułóż dietę redukcyjną - tylko nie na szybko.
Swoją drogą - skoro stosowałeś się do rady "jedz mniej" to weź rozpisz tak średnio co jadałeś "mniej"
tutaj: http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
Kurcze ciężko było by to napisać ale ograniczyłem słodycze jadłem więcej warzyw mięsa jągurtów ciężko by to ułożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
nikt tu za ciebie nie ułozy jedynie poprawi doradzi poczytaj co dał ITE a w szcególności 10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
i wrzuc swoje posilki w ten kalkulator co wyzej i zobaczymy co da sie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
A nie może być np jakaś gotowa dieta ? Dawno temu byłem na diecie kopenhadzkiej i podziałała dość skutecznie niestety znów się zapóściłem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
A co do ćwiczeń myślałem nad brzuszkami skakanka może rower ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
diete najlepiej ukladac indywidulanie pod siebie, co do ruchu moze byc bieganie rower basen itp , brzuszkami na tym etapie raczej nic nie zdziałasz najpierw musisz zejsc z tego poziomu bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
ok rozumie basen uwielbiam wiec nawet mnie to cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
tylko trzeba pływac a nie stac przy brzegu i wdawać sie w gadki jak robi to wielu co obserwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
hehe Wiem wiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 425
lubie plywac przynajmniej lubialem zanim sie nie spaslem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia Hantlami

Następny temat

Który fat killer wybrać?

WHEY premium