SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w planie treningowym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Witam. Mam taki problem, poniewaz przez wakacje chciałbym duzo cwiczyc, mianowicie schudnac, wyrobic fajna sylwetka i wmocnic miesnie. Nie chce isc w mase i byc kupa miesni, po prostu chce byc dobrze zbudowany i w miare silny, isc w wydajnosc miesni. Mam sporo masy która moge zmienic w miesnie, waze około 70k, mam 173 cm wzrostu i 17 lat. Chciałbym takze rozciagnac sie. Potrzebuje calego planu treningowego od poczatku do konca ale nie wiem jak sie za to zabrac. Ostatnio raczej nie cwiczylem wiec nie jestem za bardzo przyzwyczajony do treningu. W treningu przewidywalem skakanie na skakance, pompki brzuszki moze hantle, i szczeze nie wiem co jeszcze moglbym robic. Jakby moglby mi ktos pomoc stworzyc plan treningowy, to znaczy ilosc powtorzen i seri zwiekszajacych sie co jakis czas, przerwy miedzy nimi, ktore cwiczenie najpierw, ktore nastepnie. Jesli chodzi o moje mozliwosci to juz dostosuje ilosc seri do siebie to znaczy: przykladowo ktos robi 3 serie po 30 pompek, ja nie dajac rady dziele ilosc powtorze przez 2 i zmniejszam o 1 serie. Jesli byłby ktos w stanie pomoc mi stworzyc plan, powtorzenia i serie propocjonalnie zwieksze lub zmniejsze do moich mozliwosci. Ciekawa dieta takze mile widziana, z góry dziekuja za wszelka pomoc, czy jeszcze jakies informacje powinienem podac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Dieta => https://www.sfd.pl/temat183005/
Rozciąganie (sam kożystam z tego planu) => https://www.sfd.pl/temat134922/
A w sprawie treningu na rzeźbę to nie wiem jak ci pomóc. Sam ćwiczę na mase, a potem przerobię swój plan robiąc trochę więcej powtórzeń, a ćwiczenia będe wykonywał z mniejszym ciężarem. Ale i tak ty byś przez to mięśni trochę załapał. Skumałem, że tobie właśnie nie o to chodzi, tylko głównie o spalanie fatu. Może biegaj rano, albo wieczorem? Zapisz się na basen... Nie wiem... Ja mam wręcz odwrotny problem Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Ah, zapomnialem jeszcze dodac ze chcialbym stworzyc lekki trening bokserski, mam na mysli miedzy innymi worek bokserski, wzmocnienie miesnie rok, tricepsu i szybkosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no dieta to do działu odzywianie i czytaj podwieszone (to te pogrubione )
http://www.kulturystyka.pl/atlas/  -terning to tu poczytaj potem podwieszone w dziale trening i wszystko bedziesz wiedział
nie da sie zamienic tłuszczu w miesnie buhaha
czytaj sobie i wszystkiego sie dowiesz
jak ułoozysz diete daj ja do sprawdzenia w odzywianiu
jak trening ulozysz daj go do treningu
i wszystko jasne tak?? to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
"nie da sie zamienic tłuszczu w miesnie buhaha" - nie za bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedziec. Poczytam strone ktora podales, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no nie da sie poprostu i juz
tłuszcz to nie miesnie i nie da sie z tłuszczu zrobic miesni
ale da sie spalic tłuszcz i zwiekszyc miesnie
no i tu kłania sie dieta wiec nie czytaj tylko tego linku co ci dałem ale takze posty w dziale odżywianie
i oczywiscie trening w celu ułozeniu swego planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Rozumiem, czytam wlasnie ta strone ktora wyslales, mam jeszcze pytanie, czy trening rzezby lepiej wykonywac na silowni czy cwiczeniami typu pompki brzuszki przysiady etc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
https://www.sfd.pl/trening/
i czytaj robimy forme... te pogrubione i robimy forme I

no oczywiscie jak mozliwosc chodzic na profesjonalna siłownie jest to zawsze lepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Wlasnie przegladam cykl 1 i chyba sie za niego wezme, ale szczeze wolalbym cykl V, chociaz chyba jeszcez go nie zamiescili lub gdzies go przeoczylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
I jeszcze jedno pytanie, mam strasznie chude nogi, za to od pasa w góre jestem dosyc spasiony, to znaczy nie tyle ze mam umiesnione nogi a gore nie, tylko po prostu mam dziwnie chude nogi w porownaniu do reszty ciala. Co zrobic zeby cialo bylo bardziej propocjonalne ?(jesli bede cwiczyl nogi to przyrbiore w nich na masie ale jesli bede cwiczyl inne partie ciala to nadal bede tak samo wygladac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
echhh
wszystko z czasem sie wyrowna z tego wzgledu ze jestes poczatkujacy to cwiczysz normalnie
a po jakims długim czasie mozesz poprostu w swoich treningach wiekszy priorytet połozyc na nogi i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
szczerze mówiąc ja bym tak chciał żeby mi w nogi nie szło, ale nie ma tak miło . Mozna wiedzieć z jakiego miasta jesteś? Tak na marginesie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amatorskie pytanie

Następny temat

"coś" na mase

WHEY premium