SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dopracowaniu cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Przede wszystkim jako 'nowy' witam i pozdrawiam pozostałych forumowiczów.

Za mną dwa proste cykle, pierwszy kilka lat temu (metanabol i omnadren) drugi rok temu [12 tyg., dawki standard, bez szaleństw] (deca ew, enan ew i wyjście na stanabol ed [tabletki] + cynk, witaminy i clomid [po]. Do tego pełna suplementacja (węgle, białko, amino, glukozamina, hmb, od czasu do czasu krea i inne kosmetyki).

Dane
Wiek: 23
Waga: 95kg
Wzrost: 1,86m
Biceps: 42cm
Wyciskanie na poziomej: 165kg
Pas: 90cm
Staż: ok. 4lat z przerwami

Teraz rozglądam się za kolejną kuracją - bezpieczna masa w miarę dobrej jakości. Na razie chciałem pomóc sobie tylko jednym cyklem, odblok i dalej na suplementach. Tymczasowa bomba siłowa lub "masa wodna" która zniknie zaraz po cyklu nie jest mi zasadniczo do niczego potrzebna, zależy mi na masie mięśniowej i wysokim % jej utrzymania po kuracji.

Dostałem m.in. taką propozycję kuracji:

1-6 meta 20mg ed
1-10 susta 250mg e5d
1-10 boldek 400mg ew
+ ewentualnie zakończenie z Clenbuterolu (Czy jest sens dokladania go do tego cyklu? Obsuszy na koniec trochę mięso i ułatwi zejście z bomby, zmniejszy spadki dzięki antykatabolicznemu działaniu na mięśnie)? Jeśli tak ile i kiedy najlepiej wziąść?
+ clomid i hcg, po odbloku kreatyna i dalej już normalnie na samych suple

Kwestia przewidywanej ceny takiej kuracji jest ostatnio dla mnie niestety również istotna bo w przykrych okolicznościach straciłem moje dotychczasowe pewne i dobre źródło i teraz znowu trzeba się martwić szukając czegoś nowego. Jakie przeciętne ceny tych środków są w tej chwili teoretycznie do przyjęcia? Chciałbym obliczyć ile taka kuracja mogłaby ostatecznie kosztować. 70zł za Metkę (100tab), 15zł za Sustanon (1amp), 200zł za flakon (2000mg) boldka to średnie ceny czy wyższe niż przeciętnie? Jak jest z tym Clenem? Jakie teoretyczne koszty i czy rzeczywiście pomaga na zakończenie cyklu uratować więcej kg?

Bardzo proszę o wszelkie możliwe porady lub odpowiednie do okazji alternatywy, które sprawdzą się w tym przypadku.

Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-04 14:31:17

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
edit: błąd

da się wstawiać miniaturki?


Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 17:36:39

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dobrze jest napisane O cenach niesetety nie rozmawiamy, ale to wlasnie taka srednia jaka podales, a reszta zalezy od dila i wyrokow nieba
Tylko ze suste bilbym e3d, albo zamienil ja na enan i wtedy ciagnal tak jak masz rozpisane. Z tego co piszesz, zapewne enan by sie lepiej sprawdzil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Czemu suste jeszcze częściej? Enana z deca ostatnio bilem e7d. Teraz enana e5d albo suste e3d? Naprawde suste trza tak czesto podbijac? Przecietna (min.) dawka jest chyba od 250mg/e7d (?)- zwiększenie częstotliwości o dwa dni nie wystarczy?

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie trzeba, ale konstrukcja srodka (mix dlugich i krotkich estrow) moim zdaniem sprawia ze staje sie to bardziej efektowne. Jezeli okres poltrwania np propa to 2 dni, bijac suste do 5 dni nie robisz praktycznie z niego uzytku. W takim wypadku sensowniejszy wydaje mi sie jeden dlugi i stabliny estr - enan badz cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6982
Ja biłbym suste 500 mg e7d, bo susta ma dluzszy okres poltrwania takze uwazam ze raz na tydzien wystarczy no chyba ze ktos lubi sie dziubac to tak jak wyzej 250 mg e3d. ja osobiście wrzucilbym innego tescia i clena wyrzucil z cyklu. no ale wszystko zalezy od CIebie i od tego co chcesz osiagnac, czy sie troszke zalac a pozniej zrobic przycinke czy odrazu budowac wmiare dobrą mase bez późniejszej redukcji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Ja bym boldka ustawiał na 400 mg e5d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Zdecydowanie wolałbym od razu robić lepszą masę niż się zalewać a później przycinać Clen'em i chętnie z niego zrezygnuję (zwłaszcza że branie go nie jest najprzyjemniejsze). Czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na temat susty? Bo widzę, że opinie są podzielone. Bicie co trzeci dzień w udo raczej mi się nie uśmiecha (koliduje z treningami) a jeśli zostawienie go na e5d nie ma sensu lub redukuje jego skuteczność to mogę rzeczywiście zmienić na enan e5d lub e7d. Skuteczność mają porównywalną?

Zwiększać częstotliwość podbijania boldka jak radzi MJR128 czy styknie tak jak jest?

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-04 15:36:38

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
konczit - co to znaczy ze "susta ma dlugi okres poltrwania"? To mix testow kolego, niektore estry w nich zawarte trwaja powiedzmy 2 tygodnie, niektore 2 dni, takze mieszasz nieco. Bicie e3d nie jest wcale dla rzekomej przyjemnosci czestszego kloci, ale dla utrzymania stabilnijeszych stezen i zapobieganiu wahan.
Ja bym uderzyl 300 bolda i 250 enan w zmieszane w jednej pompie e4d i bedzie bardzo dobrze moim zdaniem. Sam teraz robie podobnie, tylko ze e3d - 375 enan i 375 bold
edit: pila bicie susty nawet e5d da rady, tylko ze moze byc lepiej nie wiem jak ci koliduje to z treningiem, susta to przeciez apteka, dobry bold tez wchodzi bez bolu. ja robie e3d i nie narzekam, zadnego bolu.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-12-04 15:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Ile Clenu i kiedy go dorzucić? Ile Clomidu i hcg na odblok i kiedy z nim wystartować?

1-6 meta 20mg ed
1-10 susta 250mg e5d
1-10 boldek 400mg e7d

Jakich producentów te środki najlepiej?

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-04 16:54:43

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak chcesz koniecznie robic e5d to lacz z boldem, nie ma sensu sie podwojnie dziurawic w rozne dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Nie lubię się niepotrzebnie dodatkowo kłuć ale sens jest przy e7d boldka taki, że wychodzi mi ladnie rozlozenie rowno dwoch flakonow na 10 tygodni (2x2000mg) jak zwiększe do e5d to wskakuje juz na trzeci flakon (nie wykorzystam go do konca) i kolejne dwie stówki w plecy. Jak nie skoluje kolejnego flakona to boldek e5d przy dwóch flakonach skonczy sie 20dni przed zakonczeniem cyklu. Tylko o to mi chodzi. Można to jakoś inaczej rozwiązać?

Proszę jeszcze o info jak postąpić z clen'em i odblokiem (w ile clena, clomidu i hcg muszę się zaopatrzyć i jak je zastosować).

Taki zestaw wystarczy?
100 tabl. chińskiego Clena (Clenbuterol 40mcg/1tabl)
24szt clomid
3szt hcg (niezbędne?)




Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-04 17:45:53

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop i zambon w jednej pompce

Następny temat

ph od Cybera

WHEY premium