SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pomoc w dopasowaniu dobrego odbloku

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 28lat
Waga 92kg
Wzrost 185
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 100cos?>
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni 10
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) ile wlezie byle zdrowo
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe kiedys meta testosteron turanabol aktualnie omka
Opisz swój plan treningowy dzielony 4 x tyg
Cel cyklu masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia 2 lata
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) z 15proc?
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) ekto/mezo
Stan zdrowia b dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia nie
PPM (podstawowa przemiana materii) wysoka
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 140 200 / nie orbie maxow
Wysłana -
Witam szanownych forumowiczy. Otóż jestem od 4 miesiecy na cyklu omka 250 x 2 w tygodniu (pol grama na tydz) solo. Wiem że powinienem dodać inny srodek do tego, jednak mam problemy z nadcisnieniem a orale bardzo mocno mi je podnosza. Lece sobie wiec na samej omce od okolo 4 miesiecy i powoli przymierzam sie do zejscia. Zrobilem całkiem niezly progres wagi nie poszlo mi dużo ale to pewnie z powodu temperatury i cardio ktore regularnie robie za to bardzo łądnie mnie pocieło (dziwne na omce). Prosiłbym o pomoc w dobraniu odbloku posiadam 10tys jednostek ovigilu oraz clomid. Dodam ze regularnie robiłem badnaia estro i prolaktyny i zbijalem sobie do widełek symexem i dostinexem. Dziekuje za pomoc jeśli ktos doradzi!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
hcg nie bylo bite podczas cyklu rozumiem?
czemu mialbys cos dodac?co to omka solo to slabo?
i czdmu dziwne ze na omce Cie pocielo?
czyli estro i prl caly czas w normie?
ps dieta ciekawa
Wysłana -
Ohhh Kamil...Ty masz odblok rozpisać a nie pytania zadawać, nie słyszałeś że omka jest tylko dobra na masę bo zalewa??
Wysłana -
Natan33
nie słyszałeś że omka jest tylko dobra na masę bo zalewa??
kuzwa nie slyszalem i dlatego forme na niej zrobikem ekstra cale szczescie bo inaczej by mi sie nie udalo
ok to juz pisze
10dni po omce wbijasz hcg 6x2500e3d i po tym badanie testa calk i jesli min ok polowy normy 3dni pozniej clom z tamoxem po tabsie i tamox tydzien dluzej pol tabsa
jesli hormony w normie i jesli test jak napisalem a jesli nisko tl nasteone 2x2500e3d i badania

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-08-10 11:47:57
Wysłana -
No i pięknie, pozostaje tylko nam czekać na autora tematu czy wszystko zrozumiał
Wysłana -
autor tematu nie jest glupi i wszystko zrozumial. Pytanie pozostaje czy nie lepiej zaczac brac HCG(ovigil w moim przypadku) jeszcze podczas poltrwania omki czyli ciagnac je po ostanim strzale i potem wjechac na clomid czy zrobic jak kolega Kamil opisał. Podczas cyklu przywalilem hcg 1x2000 1x 1000 po 4 dniach i 1x1000 po kolejnych 4ech(w okolo 4tym miesiacu). I czy 2500 hcg to nie jest waszym zdaniem za duzo bo np Piechoś twierdzi ze to sa b duze dawki i poleca mnniejsze dawki a dluzej
Wysłana -
Bicie hcg to sprawa indiwidualna i po latach koksiarstwa sam dojdziesz do tego która metoda dla Ciebie najlepsza.
Osobiście gdybym robił odblok to zrobiłbym tak jak Ty chcesz czyli zaczął bić hcg jeszcze w okresie półtrwania testa i np od ostatniego szota omki odczekałbym tylko tydzień i wchodził już z hcg przez 3-4tyg.
Wysłana -
tez wydaje mi sie to rozsadniejsze. Mam tylko 10 tys to moze 5 x2000 co 5 dni?
Wysłana -
Mało 10k i wątpię żeby starczyło.
Wysłana -
kur.... ok dokupie 5 k
Wysłana -
15k może styknie, pod koniec hcg przed wejściem na cloma koniecznie badanie testa, estradiolu i prolaktyny.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź