SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplementacji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Witam,

Chciałbym rozpocząć nadchodzący rok fajnym, nowym treningiem (aktualnie jestem na redukcjii), który poparty będzie suplementacją. Jako, iż środki które chce przeznaczyć na cykl to ~200zł, prosiłbym o podpowiedzenie i pomoc w podjęciu decyzji.

Zastanawiałem się nad kupnem odżywki białkowej OLIMP SP80 lub Gaspari Myofusion + i tutaj robią się schody, gdyż chciałbym dorzucić do tego jakaś formę kreatyny. Początkowo myślałem nad expandem bądź też super pumpem, aczkolwiek nie jestem przekonany, iż cykl będzie wydajny na jednej tylko takiej puszce. Dlatego pod uwagę biorę jeszcze pare opcji :
1. 2x Cell Pumpa
2. OLIMP TCM 360 MEGACAPS / bądź też jabłczan innej firmy (tutaj czekam na propozycje)
3. Monohydrat także Olimpu w tabletkach
4. Jakiś stack np Storma od Universala

Dodam, iż ostatni cykl robiłem na nitrobolonie 2 + mono + OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX + UNIVERSAL AMINO 2700 i raczej byłem rozczarowany działaniem.

Proszę o przemyślane odpowiedzi i uwzględnie środków, ktore chce przeznaczyc. Bardzo mile widziane własne sugestie.

Do cyklu mogę dorzucić aminokwasy i carbo, które zostały mi po ostatnim.







obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Niestety nie posiadam

Wiek: 21

Waga: 93

Wzrost: 192

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Monohydrat, Storm + Shock Therapy, Nitrobolon 2, Universal Amino 2700

Uprawiane inne sporty: Basen

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Carbo + Aminokwasy

ilość dni wolnych od kreatyny: ponad 60

przewidziane finanse na cykl: 200

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 3 lata

Zmieniony przez - Drapson_89 w dniu 2010-12-28 21:33:45

Zmieniony przez - Drapson_89 w dniu 2010-12-28 21:35:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
dalbym mono.

cykli na bialku i aminach sie nie robi tak uzupelniajac to co napisales.

a moze XP+storm?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Zle to ujalem, w czasie cyklu były to suplementy diety.

XP+storm to koszt ponad 200zł, a fajnie by było gdybym wydał nieco ponad 200 ale razem z odzywka bialkowa dlatego m.in zalozylem ten temat, chciałbym pogodzić jak najlepsze efekty działanie z mozliwie malymi pieniedzmymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
no to daj samo mono
ja zawsze wracam do takich cykli na mono i jestem mile zaskoczony.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Jezeli mono to obojetnie jakie? Jakies propozycje??
Moze Jabłczan? Ostatni cykl mieszałem nitrobolon II z mono i raczej słabo to wyszlo =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
a jaki rozklad b/w/t miales?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
30/50/20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes pewien ze taki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ogolnie w diecie ile na kg masy ciala jesz bialka/wegli/tluszczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
raczej ta ... oczywiscie to sa %, ale nie chodzi mi tutaj o dyskutowanie co bylo zle w tamtym cyklu, raczej szukam fajnej opcji na nowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
Nie mam szczegółowej diety niestety, jest to w tym momencie niewykonalne ale znam na tyle swoj organizm ze widze kiedy jem na + czy -, a dodatkowo wspieram sie wskazowkami z forum dotyczacych jedzenia. Te dane ktore podalem to orientacyjnie w % wartosci dla b/w/t ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic?

Następny temat

X-pump+OlimpProlong/Super Pump 250+Mono+Olimp Prolong

Wiecej