SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze suplememtow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam malego problema:) Cwicze juz od 8 miesiecy i jak do tej pory bylem zadowolony z wynikow - masy przybylo mi 14kg(tluszczu raczej stracilem) a sila przy wyciskaniu rosla ok. 10kg miesiecznie. Teraz od ponad miesiaca nic nie idzie do gory,a nawet przeciwnie:( Mam zamiar podeprzec sie jakimis suplementami(do tej pory absolutnie nic nie bralem) jedyna przeszkoda jest mala zasobnosc portfela. Na rzeczone specyfiki moglbym przeznaczyc okolo 60-80zl/miesiac.Wiem ze to niewiele,ale moze doradilibyscie mi cos w tym przedziale cenowym(im taniej wyjdzie tym lepiej). Zaznaczam ze chodzi mi o dalszy przyrost masy i sily. Z gory dziekuje za rade!

re
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smrol nie kupuj glutaminy OLIMPU! strata kasy - lepiej kupic glutamnine w proszku. chyba, ze chcesz jesc 20-40 tabletek dziennie (znam takich co jedza i po 60).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie!
Bez przesady ładnie prosze o pomoc, a tu co? Czas nagli zaraz wydam kase i pytanie nie bedzie aktualne!
Kulturysci wszystkich silowni łączmy sie! (zwlaszcza w potrzebie:)

re
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu za taka kase nic ciekawego nie dostaniesz.
Moze kreatyne megabola, glutamine olimpu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
za taka kase dostaniesz msle 300g kreatyny z ultimate nutrition i powinno ci starczyc na 5 tygodni ale do tego jeszcze glukoza, woda itd.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie czy przy odpowiedniej diecie zaku tylko np. kreatyny ma sens? No i jaka kwota treba by dysponowac by zaczac sensowna "kuracje"?
Dzieki

re
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
jak na pierwszy raz to krestyna ultimate ci wystarczy i będziesz zadowolony nawet po 300g

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z taką kwotą nie masz szans nasensowną suplementację. Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chcesz zainwestowac to prosze na miesiac:
Prolab Whey Protein 2,25 kg - 225 zl
Kreatyna na cykl ok.80-100 zl
Glutamina 300 gr - 160 zl
HMB - 150 zl
To i tak mało do tego dochodza witaminki mineraly, i przede wsztstkim mięcho i ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
nie masz co sie martwic za 80zł możesz spokojnie kupic kreatyne z ktorej efektów na pewno bedziesz zadowolony.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
dobra dieta i kreatyna i bedziesz zadowolony, gwarantuje

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dZIEKI ZA RADY!
Moze jednak poczekac z miesiac lub dwa i wtedy majac z 500zl podejsc dopiero po suplementy?

re
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ERGOLEAN -wiecej informacji potrzebuje?

Następny temat

kreatyna jest szkodliwa ? pomocy!

WHEY premium