SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze dawkowania spalaczy tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
2) wiek 28 lat
3) waga/wzrost 70kg/168cm
4) staż treningowy - ćwiczę od niedawna
5) cel cyklu - pozbyć się tłuszczu na brzuchu i boczkach
6) stosowane już wcześniej suplementy - nie stosowałam wcześniej żadnych suplementów
7) stosowane wcześniej spalacze - jak wyżej
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od - nie dotyczy
9) ilość dni wolnych od kreatyny - nie dotyczy
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - do października 2017 ćwiczyłam codziennie w domu, były to ćwiczenia na pośladki, brzuch, kręgosłup, ogólnie zależało mi na rozciągnięciu, bo z tym u mnie kiepsko. Później rozchorowałam się i już nie miałam w sobie tyle systematyczności aby zabrać się do ćwiczeń. Tuż przed świętami zapisałam się na trening ems. Oczywiście zaznaczyłam, że nie trenowałam systematycznie a także powiedziałam jakich ćwiczeń nie mogę wykonywać. Pierwszy trening skończył się bólem kolana, które trwa do dzisiaj (czekam na wizytę do ortopedy). Dlatego w chwili obecnej nie mogę obciążać kolana, staram się tylko powoli rozciągać, nie nadwyrężać nóg. Zdecydowałam się też na suplementację. Zażywam AplhaBurn i Clinical Burn. Oba preparaty 2 razy dziennie. Na drugi dzień zaczęłam odczuwać naprzemienne dreszcze i potliwość, przyśpieszone tętno, niespokojność. Było to ciężkie do zniesienia dlatego ograniczyłam się do 1tabletki Alphaburn i 1 tabletki Clinical Burn rano do śniadania.
Może doradzicie jak dobrać odpowiednio dawkowanie? Może coś zrobiłam źle. Dostałam rozpiskę na dawkowanie 3 tabletek dziennie ale nie zdecydowałam się na to.
Co do diety to ograniczam słodycze, z tym miałam największy problem. W sumie po zażywaniu tabletek występuje mniejsze łaknienie. Staram się jeść regularnie, wprowadzam więcej warzyw i owoców. Nie mam restrykcyjnej diety. Lubię jeść kurczak, ryby, owoce morza, sery. Natomiast inne mięso może dla mnie nie istnieć- od kilku miesięcy nie mam na nie ochoty.
Ważyłam 58kg w ciągu pół roku przytyłam do 70kg. Co w moim przypadku było szokiem, miałam zawsze wielkie trudności z przytyciem. Zrobiłam też badania krwi ale lekarz nie doszukał się niczego niepokojącego.
Jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych informacji to oczywiście napiszę:)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
witaj, niestety bez odpowiendie ukierunkowanej diety, kupno silnych srodkow i polaczenie wich na jednym cuklu niekoniecznie przelozy sie na wieksza efktywnosc redukcji, tutaj trzeba wrocic do podstaw i zadbac o to, aby odzwyaianie bylo z bilansem ujemnym, jak i zawieralo odpowiendnia ilosc makroskladnikow, ktore to pozwala na efektywna redukcje.

podsumowujac zmiana dawkowania niewiele tutaj pomoze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ashwagandha Premium a Ashwagandha sport

Następny temat

Jak stosować kreatynę oraz gainer?

WHEY premium