SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1639
No chyba raczej nie suchego, napisałem, że jak nie brązowy to może biały albo kasza, nic nie zaproponowaleś, więc dalej nie wiem. A waga nie wiem po co mi, jak nawet nie jestem pewien czy te produkty się nadają, czy ta dieta jest dobra, ale lekko do zmiany..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie jest dobra.

Nadto jest żle policzona.

100 g ryżu to około 360 kcal. Skoro ci wyszło 1300 kcal na posiłek, to musza to być 3 worki ryżu. Wszystko ważymy suche. Ryż z jabłkami nie ma białka, nie ma tłuszczy - to nie jest zbilansowany posiłek.

Przykład: jajka z chlebem czy z płatkami owsianymi (omlet), ryż/ziemniaki z mięsem/rybą, nabiał z pieczywem, kanapki (z dobrego pieczywa - chleba na zakwasie) z masłem i mięsem - upieczonym w domu i warzywami - to są zbilansowane posiłki

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Słabo ta rozpiska wyglada. 2 szklanki ryżu to jest ok 400g czyli 4 saszetki, więc coś nie tak w twej rozpisce, jak będziesz liczył na szklanki, na łyżki itp tak naprawde nie wiesz ile czego spozywasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1639
Czyli co? Zmienić ryż i bułkę tylko? Ale czym mógłbym to zastąpić, i ile mniej więcej potrzebuję Białka, Tłuszczów i WW na redukcji żeby nie przesadzić z czymś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ile potrzebujesz to trzeba wyliczyć
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1639
Napisałem wcześniej ile potrzebuję, ale nawet nie wiem z czego to dostarczać, skoro dieta jest do dupy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Napisałeś złe wartości. Zacznij od początku i wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne z wzoru podanego wyżej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Flex koniu Ci podali linki na jakich rpoduktach mozesz bazować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1639
A mógłby ktoś ułożyć przykładową dietę dla mnie, już bez tych produtów, które podałem, a na których mógłbym bazować od was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Nie układamy tutaj diet , jedynie możemy je sprawdzić i ewentualnie poprawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta dieta jest dobra na mase?

Następny temat

Ocena diety - redukcja

WHEY premium