SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 86
Wzrost : 180
Obwód klatki : 100,5
Obwód ramienia : 35,5
Obwód talii : 90
Obwód uda : 69
Obwód łydki : 30
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, 1-2x w tygodniu trening piłki nożnej
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrów jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa, spalacze tłuszczu, kretyna, białko
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : wolałbym nie
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Witam kiedyś już udzielalem się na tym forum i wracam do was spowrotem :)
Od 2 miesięcy korzystam z znanej strony która zajmuje się dietami i treningami, pierwsze 2 tygodnie zjechalem 4kg w dół a od tego czasu waga stoi, nie jestem zadowolony z tego że nie jest zmieniane ani nic w diecie ani w treningu mimo braku efektów więc postanowiłem działać sam z waszą pomocą. Dieta która została mi rozpisała miała 2300kcal i wydaje mi się to zbyt mało dlatego chciałbym stopniowo zwiększać kalorie dopóki waga nie bedzie rosła żeby znaleźć swoje 0 kaloryczne bo z tego co mi wiadomo wskazane byłoby je znać. Postanowiłem dodać na początek 300kcal i dodaje dla was posiłki które rozpisałem do sprawdzenia, starałem się zawierać zdrowe tłuszcze i węglowodany oraz nie unikać warzyw czy owoców. Posiłki środkowe o godzinie 11 i 16 zlaczylem w jedno bo będą to te same posiłki tylko podzielone na Pol. Trening zostanie tak jak był 3x w tygodniu fbw, do tego w zależności od tygodnia mam 1-2 treningi piłki nożnej o średnio wysokiej intensywności więc narazie nie chce dodawać za bardzo aerobow. Proszę o pomoc bo zależy mi na zrobieniu formy walczę z tym już bardzo długo i próbuje znaleźć coś co na mnie podziała :/ poniżej wklejam zrzuty diety :)
Dziękuję i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Nr 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Nr 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Nr 3
Przepraszam że wszystko oddzielnie Ale zepsuł mi się komputer a nie mam możliwości na telefonie dodać wszystkich razem. Dni te będą stosowane naprzemian :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Miarą efektów nie są kg, a obwody ciała. Należy je mierzyć co 1-2 tygodnie rano na czczo i na ich podstawie kontrolować efekty. W Twojej diecie warto wyeliminować orzechy ziemne. Rodzynki zamienić na świeże owoce. Patrząc na kolejne dni powtarza się ciągle to samo: jajka, nabiał, pierś. Masz do wyboru podroby, wołowinę, wieprzowinę, różne ryby.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
W takim razie czym zastąpic orzechy włoskie? Orzechy pekan będą lepszym wyborem? Dieta monotonna Ale chodziło mi w niej aby było smacznie dla mnie i jak najbardziej prosto :) miałem w planach jeden dzień w tygodniu robić luźniejszy dzień gdzie wciąż licząc makroskladniki i kalorie sobie podjem jakieś spaghetti, karkówkę itp byle makro się zgadzało tak w ramach odskoczni Jak to nazwałeś monotonii :) jeśli to zły pomysł to proszę mnie sprostować, w okresie wakacyjnym nie mam zbyt dużo czasu na posiłki bo mam dużo pracy niestety :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Zapomniałem jeszcze dodać że wiem o tym że miarą efektów sa wymiary Ale te także się nie zmieniły ani wygląd sylwetki w lustrze :/ gdyby chociaż brzuszek zrobił się troszkę mniejszy Ale niestety nic a nic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Pisałem o orzechach ziemnych, a nie włoskich. Masz je w maśle orzechowym. Chyba, że jest ono z innych orzechów. Wtedy ok. Spaghetti czy karkówka nie musi być żadną odskocznią, a stałym elementem diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Zgadza się masło orzechowe jest z orzechów ziemnym Ale myślę że mogę zamówić z internetu inne :) jakie byś polecił? :) dietę jeszcze postaram się dopracować Ale czy dobrze robię dodając kalorii? Czy zostawić tak Jak jest a dodawać aktywności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Dowolne, np. z nerkowców lub migdałów:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Cashew_Butter-opis36813.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja a wyjazd i praca fizyczna

Wiecej