SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diagnozie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4142
Witam. Wiem, że to może nie być najlepsze miejsce na takie pytania, jednakże potrzebuję szybkiej pomocy. Mianowicie od jakiegoś czasu pojawiła się wysypka (pokrzywkowa), wystąpiła opuchlizna kostek + duży wzrost wagi (ok 5-6 kg) mimo braku węglowodanów (od razu gdy zaczął się wzrost zmniejszałem, żeby przekonać się że to nie z tego powodu). Poza tymi objawami, nic więcej mi nie dolega. tzn, czuję się b.dobrze, nie mam grypopodobnych sajdów.

Czy ktokolwiek wie co to może być i do jakiego lekarza powinno się z tym udać?? Od razu mówię, że nie biorę sterydów, suplementacja jedynie witaminy + białko (kazeina i wpc).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Te 5-6 kilo przytyłeś w jakim okresie czasu , całkowicie bez ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4142
Ok 4-5 dni. Zmniejszanie zacząłem od razu, bo wzrost wagi zauważyłem akurat w dniu ważenia (zwykle co tydzień)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli węglowodany zmniejszyłeś po tym wzroście masy. Objawy są niespecyficzne wybrałbym się do lekarza , na początek pierwszego kontaktu i pokieruje ewentualnie dalej i nie czekałbym z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4142
Węglowodany zmniejszyłem po wzroście gdzieś 2kg. Potem a dzisiaj doszedłem do 0 carb i już 5,5 kg +. Ale dziękuję za odpowiedź i postaram się jak najszybciej umówić wizytę lekarską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, daj znać po jak sprawy wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mogą być problemy z krążeniem i złapałeś wody. Przeważnie w dolnych kończynach to jest zauważalne jak one puchną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
zero węgle to nadal żadne rozwiązanie, ciągnąć tak za długo też nie dobrze. Trzeba szukać przyczyny - badania, lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie dlatego też nie ma co szukać rozwiązania doraźnego tylko zrobić odpowiednią diagnostykę , autorze byłeś już z tym u lekarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4142
Lekarz 1kontaktu okazał się być na urlopie do końca sierpnia, a w reszcie placówek to będę czekał po parę miesięcy. Z drugiej strony na ratunkowy to to nie jest, więc pozostaje mi poczekać jeszcze te 2 dni. Opuchlizna zeszła, jednak wysypka się zaostrzyła i zrobiły się z tego czerwone plamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może jakaś mocna reakcja alergiczna, nie jadłeś ostatnio jakichś leków, nowego jedzenia, czy miałeś z czymś podobnym kontakt?

Zrób w takim razie podstawowe badania z krwi, na drugi dzień, albo jeszcze tego samego będziesz miał wyniki.
Morfologia z rozmazem, OB, TSH, fT3, fT4, glukoza, elektrolity - może na coś wskażą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie prostaty

Następny temat

Po wypadku na rowerze

WHEY premium