SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w cyklu Prop+meta i symex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Chciał bym zacząć cykl na propionacie + metanabol. Ma to być lekki cykl na którym pierw chciał bym nabrać trochę masy a potem ładnie to ubić. Obecnie mam mete genotec 20mg 100 tabs i propa pod dostatkiem. Kiedyś na 1 cykl brałem propa solo i biłem pon-śr-pt po 100mg i takie dawkowanie było ok. Robiłem nawet wtedy badanie na teścia i wynik wyszedł 45 nmol/l norma była chyba 8-12 więc działał bardzo fajnie.Planowana długość cyklu minimum 12 tyg max 16-20tyg. I myślałem żeby zrobić to tak:
test prop: pon-śr-pt po 100mg 1-20
meta:ed 1-4 i 8-12
I teraz pytanie czy jest to w miarę możliwy sposób? Ile brać tej metki żeby nie przesadzić i czy spotkał sie ktoś z metką o stężeniu 20mg? Niestety clomid i tamox źle na mnie działają i ostatnio od tamoxa ładnie poleciało mi na ostrości wzroku. Jestem troche podatny na gino i tamox sie dla mnie nie za bardzo nadaje ze wzgledu na wzrok i że musze go duzo brac aby maskowal e2. Wiem że nikt nie jest jasnowidzem i nie powie mi ile brać symexu, ale od jakiejś dawki trzeba zacząć więc liczę że ktoś mniej więcej doradzi do takiego cyklu ile tego symexu a dalej ewentualnie zwieksze albo zmniejsze. Na odblok standardowo poleci hcg. Nigdy nie miałem większych problemów z odblokiem. Na ostatnim cyklu na omce zbiłem e2 symexem na odblok hcg i wgl nie odczułem bloku. Dodam też że po omce wystąpiło łysienie i duży trądzik na plecach, czego po propie nie było prawie wcale. Proszę o wyrozumiałość i pomoc. Dziękuję i pozdrawiam
1. WIEK: 20
2. WAGA: 88
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:111
-udo: 62
-talia: 74
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Ponad 3 lata z przerwami na operacje i drobne kontuzje
6. DIETA:
-białko: 2,5g na kg masy ciała
-węglowodany: Obecnie nie liczę ale jest nadwyżka
-tłuszcz: Nie liczę, ale staram się unikać
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 Jeden na propie solo i drugi na omce solo
8. TRENING: Split
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Omka solo 4 mieś temu
11. POZIOM BF%: Poniżej 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo/endo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: Do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100+
-martwy ciąg: 140
-przysiad: nie sprawdzałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
moim zdaniem na propie 20 tygod to za duzo lepiej dlugie estr na takie dlugie cykle

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie mógł bym polecieć 12-16 tyg. Dodam też że pod lewym sutkiem mam już nie widoczne ale wyczuwalne gino. Jestem troche podatny na gino estrogenowe. Głównie chodzi o pomoc przy rozpisaniu tego cyklu jaka długość i dawkowanie mety i symexu bo propa bym chciał brać tak jak napisałem. Czyli pon-śr-pt po 100mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Badania hormonów ostatnio kiedy robiłes ? masz zamiar zrobic sobie przed cyklem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się że od cyklu był duży odstęp czasowy i wszystko się unormowało. Tym bardziej że e2 zbiłem dość nisko symexem bo już odczuwałem stawy. Samopoczucie itp świetne. Raczej nie mam zamiaru robić badań, chyba że będzie to bardzo konieczne, ale nie widzę potrzeby.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Piszesz 12-16 tyg wiec zdecyduj ile i daj 100mg pon/sr/pt a mete daj 6-8tyg 40mg i tak zebys wyszedl ta meta tydzien za propa...hcg co 4-6tyg 2x2500 e3d i na koniec 3dni po propie(w trakcie mety) daj 6x2500e3d i po tym clom i tamox 3tyg po tabsie i tamox tydzien dluzej pol tabsa
Badania test calk,estradiol i prolaktyna przydadza sie zeby wuedziec do czego wracac mniej wiecej i zeby przed cyklem e2 i prl zbic do norm a test zeby sprawdzic pod koniec hcg czy jest gdzies w polowie normy i jesli tak wchodzic na clom/tamox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra czyli polece propa 16 tyg i metke tak jak napisał kolega wyżej. Ale w temacie było jasno napisane, że nie chce ruszać clomu i tamoxa bo ostatnio tamox znacznie pogorszył mi wzrok. Mam symex i chciał bym trzymać estro w ryzach od początku do końca cyklu. Podobno symex też jest dobry na odblok z tego co wyczytałem w kilku innych wątkach itp. Co myślicie o pół tabsa symexu do każdego strzału propa? Wiem że nie da sie ustalić dokładnej dawki bez badań no ale chyba od jakichś dawek trzeba zacząć aby patrzeć czy zwiększyć, czy zmniejszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
Na odblok trojca hcg+clomid+nolva niezastapione i nic tu nowego nie wymyslisz, chcesz sie dobrze odblokowac musisz zastosowac te trzy srodki, koniec kropka,
daj tak jak piszesz ten symex idz po tyg zbadaj estro i bedziesz wiedzal co jest piec, sam zreszta piszesz ze bez badania ciezko ustalic a z drugiej strony jakby liczysz ze ktos wyskoczy z jakas magiczna sztuczka i ci powie jak to ogarnac bez badania, nie da sie i chyba sam dobrze o tym wiesz,
nolva rowniez niezastapiona przy gino, no chyba ze letro ale nie widze sensu katowac sie letro w tym wlasnie momencie bo z zerowym estro nie zbudujesz za wiele a przeciez chcesz przymasowac ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie będę się musiał zastanowić. Niestety w moim przypadku po dłuższym stosowaniu tamoxa poleciało mi na ostrości wzroku. I chciał bym się jeszcze spytać. Cykl omka solo 13 tyg 250mg e7d zakończyłem około 3-4 mies temu. Nabawiłem się lekkiego gino na lewym sutku czy warto teraz pobrać trochę tamox? Czy zmniejszy choć minimalnie te guzki. I skoro estro mam teraz w normie czy nie będzie odbicia jak odstawie tamox np po 2 tyg brania w dawce 20 lub 10mg ed? Przed cyklem na omce miałem też minimalne gino, ale podczas cyklu brałem 13 tyg nolve zapobiegawczo i gino cofnęło się można powiedzieć o 80%. Niestety przy końcówce cyklu na omce estro bardzo wybiło więc kilka dni pobrałem nolve 10mg ed i do tego przez pare dni symex. Wszystko było ok suty zmalały i nie bolały, estro było dość nisko bo bolały stawy więc odstawiłem, ale po 3 tyg gino wróciło do pierwotnego stanu. I stąd pytanie warto nolve troche pobrać, czy będzie tak samo że zmaleje i wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
Zależy, masz teraz tylko wyczuwalny w dotyku guzek czy objawy rozwijającego sie gino, czyli wrazliwy, nabrzmialy, swedzacy sutek?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam wyczuwalne w dotyku kilka guzków. Brak wrażliwości nabrzmienia i swędzenia. Guzki są trochę twarde więc pewnie po ptokach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trucie sterydami

Następny temat

T3 wysokie tsh

WHEY premium