SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w cyklu!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
Ok dzięki. To do jakich rozmiarów bym musiał zredukować? Pas 90cm waga 80kg będzie git? Nie redukował email nigdy jak widać bo wkręcam chyba sobie, że wszystkie mięśnie siła jakie zbudowałem na redukcji stracę i wruce do punktu wyjścia. Błąd zrobiłem wtedy gdy zacząłem robić masę ogólna zamiast sucha masę. Poprostu byłem mega chudy kiedyś i jak najszybciej chciałem zrobić się większy bez względu na jakoś. Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kiedyś coś pisales o trójboju pamietam i tez Ci koledzy chyba pisali o wyglądzie , mówiłeś ze chcesz wyglądać jak strong men . Siła , szerokość nie koniecznie z krata na brzuchu . Dobrze pamietam ?


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-05 19:53:29

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mursin
Panowie po co mi każecie wypisać ankietę skoro jej nie czytacie? Napisałem sucha masa, rzeźba? Nie... Napisałem masa więc niemowcie mi co mam robić bo może ja nie chcę być jak atleta.

zmiana zdania???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
No trójboju próbowałem ale nieda rady z bólem pleców i bólem kolana więc doszło do mnie że to nie dla mnie niestety. Tak chyba jednak zdrowie ważniejsze i chyba jednak lepiej zzucic ta mase dla zdrowia. Mam rodzinę i musze dbać o zdrowie dla synka. Z nadwagą 20kg ciężko by serce stawy i reszta narządów funkcjonowała jak powinna dlatego chyba jednak podstawie koks i naprawdę zrobię jak radzicie. Może do końca roku zredukuje bo mam tendencje do chudniecia. Biorę suste 17 dni musze się odblokowywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Są tu i tacy co redukują na suscie

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zosraw suste i redukuj jaki problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
Ok ale odblokowywać potrzebny po takim krótkim czasie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie igly

Wiecej