SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pomoc w cyklu!!

Wysłana -
Ok dzięki. To do jakich rozmiarów bym musiał zredukować? Pas 90cm waga 80kg będzie git? Nie redukował email nigdy jak widać bo wkręcam chyba sobie, że wszystkie mięśnie siła jakie zbudowałem na redukcji stracę i wruce do punktu wyjścia. Błąd zrobiłem wtedy gdy zacząłem robić masę ogólna zamiast sucha masę. Poprostu byłem mega chudy kiedyś i jak najszybciej chciałem zrobić się większy bez względu na jakoś. Masakra
Wysłana -
Kiedyś coś pisales o trójboju pamietam i tez Ci koledzy chyba pisali o wyglądzie , mówiłeś ze chcesz wyglądać jak strong men . Siła , szerokość nie koniecznie z krata na brzuchu . Dobrze pamietam ?


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-05 19:53:29
Wysłana -
Mursin
Panowie po co mi każecie wypisać ankietę skoro jej nie czytacie? Napisałem sucha masa, rzeźba? Nie... Napisałem masa więc niemowcie mi co mam robić bo może ja nie chcę być jak atleta.

zmiana zdania???
Wysłana -
No trójboju próbowałem ale nieda rady z bólem pleców i bólem kolana więc doszło do mnie że to nie dla mnie niestety. Tak chyba jednak zdrowie ważniejsze i chyba jednak lepiej zzucic ta mase dla zdrowia. Mam rodzinę i musze dbać o zdrowie dla synka. Z nadwagą 20kg ciężko by serce stawy i reszta narządów funkcjonowała jak powinna dlatego chyba jednak podstawie koks i naprawdę zrobię jak radzicie. Może do końca roku zredukuje bo mam tendencje do chudniecia. Biorę suste 17 dni musze się odblokowywać?
Wysłana -
Są tu i tacy co redukują na suscie
Wysłana -
zosraw suste i redukuj jaki problem?
Wysłana -
Ok ale odblokowywać potrzebny po takim krótkim czasie?
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź