SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w cyklu!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Najpierw je zbadaj
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
Ale zbadać dopiero po cyklu czy już? Estradiol i testosteron? Prolaktynę też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Prolaktyna i estradiol wystarczy. Badasz od ręki, choćby jutro jeśli dzisiaj miałeś spokojny dzień.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
a jeszcze jedno moze glupie pytanie. Bo ja wiadomo koks obciaza organizm serce itp. Czy jest jakis sposob zeby po cyklu zrobic cos dobrego dla swojego organizmu? tzn zeby doszedl do siebie i oczyscil sie z tego calego syfu i przedewszystkim czy da sie jakos zadbac zdrowo o serce zeby zaczelo pikac jak trzeba? czy zmiany ktore zachodza podczas cyklu sa nieodwracalne? i czy da sie jakos oczyscic z cholesterolu bo nie musze go badac zeby wiedziec ze ze wzgledu na moja wage napewno mam podwyzszony a to tez dla serca niejest dobre.


Zmieniony przez - Mursin w dniu 2018-08-05 16:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Mursin
a jeszcze jedno moze glupie pytanie. Bo ja wiadomo koks obciaza organizm serce itp. Czy jest jakis sposob zeby po cyklu zrobic cos dobrego dla swojego organizmu? tzn zeby doszedl do siebie i oczyscil sie z tego calego syfu i przedewszystkim czy da sie jakos zadbac zdrowo o serce zeby zaczelo pikac jak trzeba? czy zmiany ktore zachodza podczas cyklu sa nieodwracalne? i czy da sie jakos oczyscic z cholesterolu bo nie musze go badac zeby wiedziec ze ze wzgledu na moja wage napewno mam podwyzszony a to tez dla serca niejest dobre.



Zmieniony przez - Mursin w dniu 2018-08-05 16:42:12



Chol poprawisz tylko dieta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
a reszte serce cisnienie flaki? cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2281
aha i skoro tu juz piszemy. Mam jeszcze winstrol 200 tab. Dodac w 8tydodniu czy olac to? bo wino cisnienie mi dopiero wywali no i moze lapy klate urzezbi ale opona nadal mi pozostanie wiec niewiem czy jest sens na takim zalaniu wino brac. i czy jest ona naprawde tak szkodliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863

Kalorie na minus, zredukujesz wegle i zaczniesz kardio kręcić to powinno zejść trochę wody. Do tego badania i regulacja hormonów, na bank estro w kosmosie i duża retencja.
Jak opuchlizna z kostek nie zejdzie po powyższych zabiegach to wizyta u lekarza.
To samo tyczy się skaczacego ciśnienia krwi jak się nie unormuje to do lekarza.
Ja mam siedzący tryb pracy i w życiu nie miałem spuchnietych kostek będąc ON.
Patrząc na Twoje wymiary to te 5 kg to powinno być in minus ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Mursin
aha i skoro tu juz piszemy. Mam jeszcze winstrol 200 tab. Dodac w 8tydodniu czy olac to? bo wino cisnienie mi dopiero wywali no i moze lapy klate urzezbi ale opona nadal mi pozostanie wiec niewiem czy jest sens na takim zalaniu wino brac. i czy jest ona naprawde tak szkodliwe?



Winstrol nie pali tłuszczu, ani tym bardziej sam z z siebie nie 'urzeźbia' klaty

Jeśli jesteś zalany, i masujesz to zdajesz sobie sprawe, że niedługo będzie gorzej niż jest teraz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
aha klate Ci i lapy Ci urzezbi ape brzucha nie...no szczegolnie na dodatnim bilansie tak Ci klate urzezbi ze uuuu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie igly

Następny temat

Badania przed odblokiem. Prop

WHEY premium