sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

Wysłana -
Witam, szukam osób które już użyły jakiś gazów pieprzowych, nie wiem który wybrać a każdy producent zachwala tylko swój,boję sie też że kupie jakaś podróbe, a ja potrzebuje gazu który naprawde powali napastnika a nie tylko że będzie troche łzawił.po przeczytaniu lektury w necie , wyszło że te są najlepsze.

Smith&Wesson
WALTHER Pro Secur
FOX LABS 5,3
No i ja szukam najlepszego. Czy ktoś z was uzył któregoś z tych gazów. I czy takim gazem można naprawde powalić napastnika?
Za pomoc z góry dziekuje

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Który_gaz_jest_najlepszy_-t668490.html - Tu masz temat dotyczący gazów, zresztą sporo ich jest w całym dziale.

Ja nie miałem styczności z żadnym z tych gazów natomiast miałem do czynienia z wieloma produktami Walther'a (broń bojowa, pneumatyczna, nóż) i uważam ich za solidną firmę.

A co do powalania przeciwnika to pomyliłeś gaz z kijem do bejsbola .
Wysłana -
Z gazami to jest tak, że na jednego człowieka podziałają, a na innego nie. Gaz to można mieć jak w twojej okolicy ludzie puszczają duże psy bez smyczy często np żeby się przed takim psem próbować gazem obronić. Za to masz gwarantowane, że ten kogo spsikasz jakimkolwiek gazem to wpadnie w berserk, a wtedy to już tylko wspomniany bejsbol może go powstrzymać.
Wysłana -
Z gazami to jest tak, że na jednego człowieka podziałają, a na innego nie.

Z tym bym się raczej nie zgodził.

ten kogo spsikasz jakimkolwiek gazem to wpadnie w berserk

Ale będzie łatwiejszy do znokautowania, niż bez użycia gazu. Poza tym po użyciu gazu najczęściej się ucieka a nie toczy pojedynek bokserski.
Wysłana -
Czyli co? Te gazy to pic na wodę?
Wysłana -
z tym powalaniem , to chodziło mi oto :czy gość zrezygnuje z walki. i czy będzie miał po dawce gazu dosyć? czy będzie w pełni sprawny?
Wysłana -
najlepiej jak wydasz te 20 zł i wypróbujesz na sobie
Wysłana -
Czyli co? Te gazy to pic na wodę?

To nie pic na wodę ale nie licz, że psikniesz w kogoś a on kleknie przed Tobą i będzie prosił o łaskę.

czy gość zrezygnuje z walki. i czy będzie miał po dawce gazu dosyć? czy będzie w pełni sprawny?

Jeden zrezygnuje, drugi nie. Są ludzie, którym możesz np. strzelić w nogę a dalej nie będą spokojni a są tacy, którzy po dawce gazu mogą się wycofać. A sprawny na pewno nie będzie w takim stopniu jakby tym gazem nie dostał ale nie znaczy to, że nie będzie w stanie powiedzmy Cię uderzyć.
Wysłana -
no dobra , to który gaz jest najsilniejszy? oczywiście chodzi o taki który jest dostępny w sprzedaży
Wysłana -
jeśli gaz jest dobry i dobrze się nim trafi a typ nie jest naćpany(bo wtedy różnie organizm może reagować) to nie ma bata by nie zadziałał.

o polecanch gazach naprawde bylo już troche tematów,począwszy od tego który d0l4r99 podał.
Wysłana -
no tak, ale tamty temat juz troche stary jest, a czas leci, dużo się zmienia.Czyż nie??
Strona 1 z 221
Dodaj odpowiedź