SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 949068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5501
A ja ze swojej strony mogę opisać z grubsza jedną ironiczną sytuację jeszcze za czasów technikum. A mianowicie tez był taki
"co to nie ja bo karate ćwiczył z bratem " że gaz t g**** że jak go spryskam to mi dokopie. Oberwał wtedy red pepper-em stream i się ze....ał. I to dosłownie później nie miał ochoty na kolejne konfrontacje.


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2018-01-06 17:25:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1532 Napisanych postów 1378 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23586
Wszyscy prawdziwi spece od samoobrony których znam zawsze mówili jedną podstawową zasadę - ,, Systemy z bronią i przyrządami są zawsze skuteczniejsze od systemów bez broni " Dotyczy to nie tylko Pepper Spray-u , mój kolega ćwiczący sporo lat to i owo po seminarium z mistrzem kalaki tylko powtórzył tylko jego słowa ,, jeśli mam pałki to nikt gołymi rękami mnie nie pokona . jeśli pałki są średnio ciężkie to po 2 sekundach agresor ma połamane ręce i rozbity nos i żaden testosteron , czy adrenalina tu nie pomoże ..."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
http://www.polishexpress.co.uk/dunka-obronila-sie-gazem-pieprzowym-przed-gwaltem-moze-za-to-trafic-do-wiezienia

Chore prawo pseudo-demokratycznej unii powala.


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2018-01-07 23:27:21
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 56
Witam, chciałbym kupić gaz pieprzowy (lub jakiś inny środek obezwładniający) swojej dziewczynie, jednak jestem kompletnym laikiem w tym temacie. Przejrzałem kilkanaście stron wstecz tego tematu oraz ofertę pewnego sklepu, jednak dalej nie znalazłem odpowiedzi. Zależy mi na tym, żeby gaz był jak najbardziej skuteczny i nie był zbyt wielki (powiedzmy maksymalnie jak dezodorant). Wydawało mi się, że postać żelu będzie najlepsza, bo bezpieczna dla używającego, jednak nie wiem czy dobrze myślę. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 673 Napisanych postów 445 Wiek 28 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6107
Witam gazomaniaków Dawno tutaj nie zaglądałem a czytam że działo się trochę Rozpisał się "specjalista od realnej samoobrony" a ja jestem przerażony tym co ta osoba ma do powiedzenia.Po pierwsze jest to forum tematyczne o miotaczach,więc reklamowanie tutaj jakiejkolwiek szkoły samoobrony jest co najmniej nie na miejscu...Pisanie głupot że dziewczyna "paluchy w oko i low kick" ma większe szanse niż gaz pieprzowy to Poniżej filmik gdzie przeurocze pokazowe techniki jak agresorowi wygiąć palce i jak agresor "tańczy" doprowadziły mnie do histerycznego śmiechu Komentarz do tych technik że nawet drobna dziewczyna może dużego pana obezwładnić Napiszę tak...jakbym był ewentualnym agresorem i ktoś mnie tak za palce złapał to zanim by je wykrzywił to z drugiej wolnej ręki dostał by takie bomby na sagan że po tej ręce by mnie zaczął całować żebym przestał! Ewentualni agresorzy to nie drobne pijaczki spod monopolowego ale często ludzie dość sprawni fizycznie i zaprawieni w bójkach.Tak więc Panowie uważam że bez sensu jest wchodzenie w polemikę z kimś kto pisze nie na temat,wykorzystuje to forum do zareklamowania swojego produktu.Negowanie MMA czy Krav magi jako sportów pomocnych w samoobronie na rzecz Tai combat...świadczy o braku pokory i próbie udowodnienia wyższości swojego stylu nad innymi formami sztuk czy sportów walki.Prawdziwi mistrzowie Kung-fu mają więcej skromności.To tyle w temacie.Obejrzyjcie filmik i sami dokonajcie oceny.Pozdrawiam gazomaniaków



2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

Wiecej