SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc i dzienniczek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
Witam jestem nowy;) chcialbym zaczac cwiczyc i pisac wam o wszystkim o rozwoju.. co poradzicie zebym zacza cwiczyc ? cwicze w domu mam 2 hantle i sztange obciaznikow mam okolo 35 kg. mam 19 lat waze 65kg i mam 181/182 cm wzrostu .Licze na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek żeby przygotować się do wysiłku plan dla początkujących Mawashiego.
Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym i jakieś formy aktywności basen bieganie itp. :P

po 4-5 tygodniach ćwiczeń możesz rozpocząć bardziej intensywne ćwiczenia:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
nom.. od jutra zaczynam biegać. basen odpada mieszkam w Hiszpanii i nie ma się jak zaczepić;( zależy mi na jakimś planie ćwiczeń ze sztanga i hantelkami zależy mi na sile .. później zajmę się rzeźba moge tez z krzeseł zrobic ala laweczke zeby wyciskac na klate. co poradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
narazie nie ma co świrować :P zacznij od planu j/w zamiast baniaków z wodą używając hantli itp :P

Polecam też trening Armstronga(drążek) i program 100 pompek:P

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html

Z ciekawości pytam.. gdzie mieszkasz w Hiszpanii jeśli to prawda <marzyciel>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PAMIETAJ ĆWICZ CAŁE CIAŁO A NIE POSZCZEGÓLNE PARTIE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potem możesz myśleć o treningu obwodowym lub stacyjnym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
mieszkam niedaleko Madrytu :P wlasnie duzo czytalem na forum i wiem ze trzeba Cwiczyc wszystkie partie a nie pojedyncze bo pozniej moga byc jakies konsekwencje..dlatego chcialbym zeby ktos mi jakis plan podsuną pod nos odpowiedni dla mnie

Wiek-- 19 lat
Waga--65kg
Wzrost--182cm
Cel--Masa i Rzezba ale najpierw masa
Aktywnosc-- biegam,w lecie gram w piłkę nozna

Zmieniony przez - Szabatnik w dniu 2009-11-16 22:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 528
ta metoda obwodowa jest fajna czytalem. ma ktos jakis trening na tym?? podrzucil by ktos jakis plan z ta metoda _?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam sobie napisz :D bardzo prosta i bardzo bardzo dużo ćwiczeń do wyboru :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławka do ćwiczeń w domu

Następny temat

Plan treningowy. Proszę o pomoc ;)

Wiecej