SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc (ból ścięgna)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 169
Witam
Od miesiąca trenuję w domu na wytrzymałość (pompki, brzuszki oraz stanie na rękach). Tydzień temu poszedłem na siłownię w szkolę. Wziąłem gryf kręty do bicepsa na 2 ręce (coś koło 6kg) i na następny dzień moje ścięgna wręcz umierały (ścięgno przedramię, naprzeciw łokcia, tam gdzie krew pobierają) Odpocząłem tydzień i staram się stopniowo wracać, ale gdy chwytam 2kg hantle i chcę biceps rozgrzać czuję ból w słabszej ręce. Od razu czarne myśli w głowię. Poczytałem różne wypowiedzi ,,kulturystów'' i mówili że to będzie miało wpływ na przyszłość. Czy będę mógł normalnie ćwiczyć za jakieś 2 lata? Obecny wiek 14 - ćwiczę teraz klatę, brzuch i wytrzymałość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem co za głupoty wyczytałeś, wątpię byś od 6 kg sobie krzywdę zrobił, aż tak słaby nie mozesz byc.\

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Obie ręce do amputacji. Przy samej dupie

A tak poważnie: zacznij mamie pomagać z zakupami i nosić siaty z ziemniakami to Ci rączki nie będą boleć. 6 kg to jest ciężar takiego bukłaka dużego z wodą ze sklepu. Rozumiem że jakby mama Cię poprosiła o wniesienie takiego bukłaka do mieszkania to ręce by Ci urwało?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przy pierwszym treningu siłowym tak może być szczególnie gdy było w nim więcej entuzjazmu niż rozsądku i pewnie biceps mocno objętościowo został przetrenowany plus co jak zawsze na początku a więc błędy w technice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 169
Wszystko zaczęło się od drążka (za bardzo szarpałem, zrobiłem przerwę) - czuję dyskomfort, jeśli podnoszę 6kg i pojawia się ból, aż taki słaby to nie jestem. Mogę to olać, zrobić przerwę i wrócić za miesiąc mądrzejszy? Czy lekarz jest potrzebny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiadomo jaki jest uraz.

Wina też może być w tym że opuszczasz się do końca i zwisasz wtedy się stawy i ścięgna rozciągają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak ponad tydzień czujesz w dodatku w tym miejscu to nie są potocznie zwane 'zakwasy' zalecałbym wizytę u specjalisty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Narośl, wystająca kość przy kości ogonowej.

Następny temat

ROZRZEDZENIE OBWODU SIATKÓWKI OKA

WHEY premium