SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc,ocena diety i treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, chciałabym aby ktoś ocenił i powiedział czy wszystko jest dobrze z planem i dietą.
Trochę o mnie: Mam 17lat, wzrost 1.60cm jestem szczupła ale chciałabym zrzucić jeszcze trochę z ud i brzucha więc jestem na małej redukcji,zaczęłam w raz z nią trening siłowy bo do tej pory były tylko takie ćwiczenia z yt w domu.
Rozpisałam tak plan że ćwicze 4 razy FBW z przerwą między jednym a drugim,plus hitt./cardio i właśnie tu też chce się zapytać czy moge je robić po treningu siłowym na maszynie czy musi być w dzień nietreningowy? osobiscie wole po treningu bo nie chce mi sie jechac na siłownie na te 30min interwału :)
Ten plan ćwiczę już gdzieś od tygodnia..
Plan A.
1.Przysiad ze sztangą 3.8-12powt
2.wyciskanie leżąc j.w
3.hip thrust j.w
4.wiosłowanie pendlaya
5.zakroki
6.wood chopper 3 po 20 powt
7.wznosy ramion 3.8-12
8.jakieś ćwiczenia na triceps np. uginanie hantli za głowe, albo maszyna 2.8-12
9.2-3 ćwiczenia na brzuch plus plank 4serie po 1min

Trening B.
Martwy ciąg sumo 3.8-12
ohp
goblet squat
ściąganie wyciągu górnego do klatki
przysiad bułgarski
palloff press 3s 20powt
uginanie bicepsa 2s8-12
triceps j.w
2-3ćwicz na brzuch plus plank
Przerwy robie 30s, czasem troche większe i po tym chciałabym zrobić hitt czy cardio na maszynie.
(czasem ćwicze 5 razy w tyg)

Makro:
mam obliczone cpm na ok 2300kcl wiec odjęłam i jem 1950kcl zaczęłam redukcje trochę ponad tydzień temu, przedtem tez robiłam ale jednak chciałabym jeszcze schudnąć.
Makro: B;25%122g T:30%65g Ww:45%219g

Przez to że dopiero zaczynam z ciężarem i się uczę to chciałabym się zapytać o jedną rzecz, jak robię jakieś ćwiczenie i na końcu ciężko idzie tak jak teoretycznie powinno być i nie mam sił na kolejne powtórzenia to mimo wszystko później nie bolą mnie te mięśnie? dlaczego tak jest?

Byłabym wdzięczna za pomoc bo wakacje zaraz a nie chciałabym marnować czasu przez nie odpowiednie rzeczy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W tym dziale zajmujemy się jedynie problematyką żywieniową. Niemniej, należy zmienić plan treningowy.
Wstaw swoją dietę w zalecanej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
http://m.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Tutaj możesz dać do oceny swój trening. Po ustaleniach aktywności wróć z dietą.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcz na brzuchu u szczupłej osoby

Wiecej