SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Pomożecie? ;)

Wysłana -
Dzięki za dobre rady
Wysłana -
kazdy kiedys zaczyna, tak samo na forum
jak otrzymalem status moda i czytalem swoje pierwsze wpisy na sfd, to az usuwalem ze wstydu, ze pytalem o takie rzeczy%)
Wysłana -
Niektóre (o ile nie wszystkie) leki na nadciśnienie ułatwiają organizmowi odkładanie tkanki tłuszczowej- gdzieś kiedyś o tym czytałem - proszę o poprawienie jak piernicze głupoty. Zainteresuj się również tym.

Co do siłowni, też w pierwsze dni wydawało mi się że każdy na mnie patrzy i pod nosem mówi "wyjazd grubasie" - na siłownię przychodzą ludzie żeby zrobić trening a nie oceniać grubasow. Dużo większe zainteresowanie jest jak wchodzi jakiś "byk" z barkami na szerokość drzwi niż jakiś standardowy pulp czy szczypior :)
Wysłana -
No muszę to przełamać, choć nie ułatwia mi fakt, że w mieście jestem rozpoznawalny (nie duże miasto) i nie wiem jakie mogą być komentarze. No ale raz kozie śmierć :)
Wysłana -
zazwyczaj gadaja Ci co nic nie robia ze soba ciekawego
co do lekow na nadcisnienie, niekoniecznie ich stosowanie bedzie sptrzyjalo odkladaniu fatu
Wysłana -
karlos257
No muszę to przełamać, choć nie ułatwia mi fakt, że w mieście jestem rozpoznawalny (nie duże miasto) i nie wiem jakie mogą być komentarze. No ale raz kozie śmierć :)

trampki w plecak i na siłkę sam się przekonasz jak różni ludzie przewijają się na siłowni, a z czasem jak siłownia może uzależnić

a komentarze będą ... zwłaszcza jak będą widoczne pozytywne zmiany

Zmieniony przez - marcin#83 w dniu 2018-03-18 23:06:14
Wysłana -
dokladnie, ludzie lubia gadac i beda zawsze to robic, co nie znaczy ze masz nie robic swojego
Wysłana -
Nie ma co się zastanawiać nad innymi, tylko nad sobą. Uwierz, że inni nieszczególnie maja czas i ochotę przyglądać się osobom początkującym i śmiać się z nich. Im szybciej zaczniesz, tym szybsze i lepsze będą efekty.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź