SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożecie? ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
Cześć Wam. Szukam czegoś dobrego na odchudzanie/spalanie tłuszczu. Wiem, że sporo tutaj można tego znaleźć ale jest mały szkopuł, otóż mam 32 lata 173cm 96kg i prawdopodobnie od zaniedbania siebie pojawił się problem z nadciśnieniem ( nie wielkie ale biorę tabletki) i szukam czegoś, co nie wpływa za mocno na podnoszenie ciśnienia. Czy możecie coś doradzić? Zaczynam od ćwiczeń cardio (orbitrek, długie spacery, basen), na siłownię jeszcze nie chodzę bo .... hmmm szczerze to chyba trochę się wstydzę a też nie chciałbym popełniać na niej błędów.
Dzięki za wyrozumiałość i pomoc Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Nie ma co się zastanawiać nad innymi, tylko nad sobą. Uwierz, że inni nieszczególnie maja czas i ochotę przyglądać się osobom początkującym i śmiać się z nich. Im szybciej zaczniesz, tym szybsze i lepsze będą efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kazdy kiedys zaczynal wiec ego zostaw w domu. na poczatku redukcji, bo zapewne zaczynasz, zadne magiczne pigulki nie sprawia ze przyspieszysz ten proces. popracuj nad odzywianiem bo w tym tkwi cala magia pracy nad sylwetka.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Jeśli fundusze Ci pozwalają, to idź na konsultacje do trenera personalnego, on Ci pokaże co i jak masz robić na siłowni :) a opinią ludzi się nie przejmuj, jak ktoś chodzi na siłownię, żeby nad sobą pracować, a nie dla nagrania filmiku na snapchat, to doceni, że i Ty nad sobą pracujesz, a nie wyśmieje. Nie ma się co wstydzić. No i tak, dieta musi iść na równi z ćwiczeniami, inaczej nic to nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
proponuje zaczac od dzialu odzywianie. tam pomoga bezplatnie. nie trzeba od razu isc w trenera ktorego i tak dorwac dobrego i rzetelnego to aktualnie cud, bo wysyp pseudo az za duzy. warto tez uczyc sie i poszerzac wiedze samemu a nie wszystko na tacy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
Zacznij od ułożenia diety , potem ewentualnie możesz dokupić jakieś odzywki uzupełniające diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jeden błąd już popełniłeś nie trenujesz a za suple chcesz się brać. Większość spalaczy jest na kofeinie, poza ty sam trening siłowy moze już podnosić cisnienie
https://sklep.sfd.pl/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
oobiscie bym zaczal od naprawy metabolizmu i wrazliwosci na inse
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/10_produktów_wspomagających_wrażliwość_insulinową-a435.html

co powinno byc nierozlacznie zastosowane z odpowiednio zaplanowana dieta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
karlos257
na siłownię jeszcze nie chodzę bo .... hmmm szczerze to chyba trochę się wstydzę a też nie chciałbym popełniać na niej błędów.
Dzięki za wyrozumiałość i pomoc Pozdrawiam


Ale czego się wstydzisz ? Przecież na siłownię idziesz aby próbować się ogarnąć a nie paradować nago :) Wstydzisz się kilogramów ? Ćwicząc na siłowni będziesz widywał i obserwował różnych ludzi, więc wyobraź sobie co ma myśleć np. taki 16-18 latek o wadze 50 kg którego silny wiatr może zdmuchnąć a rwie się do podnoszenia ciężarów ważących więcej niż on sam ? Na pierwszy rzut oka to wygląda śmieszne ale chyba lepsze to niż ma siedzieć gdzieś z piwem w ręku.

Ja też miałem opory z pójściem na siłownię (zaczynałem od około 105 kg), obawiałem się że ktoś się będzie gapił albo podśmiewał. Dyskomfort odczuwałem przez pierwsze dwa tygodnie a potem człowiek całkowicie o tym zapomina.

Błędów nie da się wyeliminować, jeśli ktoś zwróci uwagę że robisz coś nie tak to mówisz "Ok, dzięki" i prosisz o pomoc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
dokladnie:)
czesto myslimy, ze na silowniach tylko czekaja koksy, zeby smiac sie z chuderlakow, czy otylych, co jest mylne.
wbrew pozorom typowych pozerow jest malo, a nawet najwiekszy koks chetnie pomoze, jak poprosisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
U mnie jest jeden taki grubasek ale naprawdę grubasek i jakoś nie słyszalem by się z niego ktoś śmiał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
Śmieją to się jedynie idioci . Odobiscie rownież nie spotkałem się z taka sytuacja .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktoś kojarzy ?

Następny temat

ZMA??

WHEY premium