SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomidorowe smakołyki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
Witam. Dziś debiutuje w tym dziale i mam nadzieję że moja micha będzie dobrze przyjęta przez was leszcze

Potrzebne produkty to
-cycuszki z kury (ilość zależy od was)
-oliwa z oliwek
-pomidory w puszcze (ja mam jakieś włoskie)
- ryż (ja robie z torebki)


Wstawiam ryż ,który gotuję się jakieś 17min . w tym czasie kroje cycki na kostki polewam 4 łyżkami oliwy i posypuje trochę dla smaku przprawą (kurczak po staropolsku) . Mięso wrzucamy na patelnie i podsmażamy na tej oliwie którą polaliśmy cyce. Kiedy ryż się ugotuje .. wsypujemy go to patelni i też podsmażamy ciągle mieszając , po jakiś 3min wlewamy sos z puszki z pomidorami i wrzucamy też z dwa pomidory znajdujące się w puszcze (w mojej są 4 wiec zurzywam połowe puszki) . KIedy juz wszystko mamy na patelni mieszamy to aż wszystko uzyska kolor czerwony przez sos pomidorowy i kładziemy pokrywkę ,przykręcamy ogien i dusimy to przez 5min. Po tym zabiegu możemy wrzucać i wcinać to co dobre

Czas przygotowania 30min

wartości odżywcze zależne od ilości danych produktów

w trakcie duszenia..





a tu micha + zielona herbatka





SMACZNEGO

SLU_GANG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
dobry patent sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
super kubek leszczu.pzdr

edit:wartości odżywcze zależne od ilości danych produktów ,nie chcialo ci sie obliczac?;),wpisz z jakich ilosci robiles i podaj wartosci

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-09-15 18:23:19

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7385
wartości odżywcze.. tak mniej więcej:


białko ~ 55g
węgle~ 84
tłuszcz~ 20g

SLU_GANG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
sog

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6901
wyprubowalem...
polecam dodac jeszcze kilka pokrojonych oliwek, naprawde fajnie sie komponuja....

POLECAM WSZYSTKIM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
dobrze się prezentuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Standardowy posiłek

Następny temat

ROLADKI DROBIOWE

Wiecej