SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomiędzy siłką a aerobami ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie - gdy kończę godzinny trening siłowy to praktycznie bez odpoczynku przechodzę do godzinnego typowo aerobowego biegania. Celem jest głównie utrata zbędnego tłuszczyku, najlepiej przy minimalnej stracie mięśni. Trening taki wykonywać będę przez maksimum miesiąc, 2 dni pod rząd, po nich 1 dzień przerwy. A pytanie moje brzmi - czy, a jeśli tak to co jeść między ćwiczeniami siłowymi i aerobami, oraz co zaraz po aerobach. Dodam jeszcze że wszystko w godzinach wieczornych, z reguły 18-20.

Pozdrawiam,
Tyka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Jak zrzucę to dam znać - mam pewne objawy czy therma w ogole na mnie podziala (tussip+kofeina+aspiryna nie wywierały na mój organizm żadnego wpływu, może dlatego że kiedyś byłem kawoszem ) No ale ponieważ tylu thermę chwali, to trzeba spróbować ...

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja między treningiem siłowym a aerobami biorę jakiś antykatabolik (hmb, bcaa lub glutamina), a po aerobach jem posiłek (ryż + piersi). Jeśli ne masz możliwości zjeśc takiego posiłku to wypij gainera.i

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Zgadzam sie w 100% z Sonbaty'm. Najlepiej miedzy silownia a aerobami jakis antykatabolik, a posilek dopiero po zakonczeniu. Jesli jednak po powrocie z biegania udajesz sie spac za mniej niz 3 godziny a zalezy Ci na utracie tluszczu nie uwzglednialvbym w posilku weglowodanow, tylko odzywke bialkowa.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
JA jestem odmiennego zdania.
JEśli powinien zjeść choćby troche ww.

1h siłki+1h biegania. To już naprawde bedzie stan katabolizmu bez węgli. Aprzecież chce zachować mięśnie.
Organizm bedzie tak "wyglodzony" glikogenu ze zjedzone wegle nie powinien wkładać w nowa tkanke tłuszczowa a tylko uzupełnić nimi mięśnie.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za rady, ale pozwolę sobie z nimi podyskutować - ile trzeba by wziąć HMB lub BCAA aby w kolejnej godzinie treningu (biegania) nie tracić białek ? Ja myślałem raczej że trzeba walnąć ze 100 gram carbo i 40 gram białka a dopiero potem biegać ... Oczywiście mogę być w błędzie, dlatego proszę o rozwinięcie powyższych wypowiedzi - dlaczego tak a nie inaczej. Dzięki !

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
jak walniesz 100 gram ww i 40 bialka to puscisz pawia jak ta lala podczas biegania.
Ja robie tak, trening silowy, 3gr HMB i 30-40 min rowerka
potem 0,5 litra wody i carbo. za 40 min posilek 200 gr piersi i 60 gr ryzu, 2 godz potem spac.
Tluszcz spala sie rownomiernie i miecho nie leci.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mysle że sposób Mawashiego jest ok!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A co sądzicie o tym ?
Odrazu po treningu siłowym hmb i kreatynka rozpuszczona w issostarze, aeroby, zaraz po aminokwaski, a po około 40 min posiłek (ryż lub makaron, kurczak)

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
KAIN- ajak ze OK

pitbull, kreatyna i aeroby ? w tym czasie mozna odpuscic kreatyne. Reszta OK



Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Aha, czyli lepiej kreatynkę walnąć przed teningiem siłowym(niestety bez issostara, którego wolę zapodawać po treningu).
Thx.
PS. Nie wiesz może, czy issostar jest w miarę dobrym transporterem kreatyny ? Jeśli tak, to może lepiej kreatynkę (z issostarem) byłoby zapodawać po aerobach ?
Z góry dzięx za odp.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Zgadzam sie z poprzednikami, kreatyna + aeroby ? Z kreatyna daj sobie spokoj jak chcesz pozbyc sie tluszczu i poczekaj z nia na etap budowania masy. Zamiast jes proponuje to co radzili poprzednicy: HMB lub BCAA. Ja jednak nie dawkowalbym HMB 3 g w jednej dawce, uwazam ze to juz przesada podawac jednorazowo dzienne proponowane spozycie. Moim zdniem 1,5 g to juz solidna ochrona miesni.

A great flame follows a little spark
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany na noc

Następny temat

piersi raz jeszcze

WHEY premium