SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Nowy lekarz w stercie badań, które ostatnio wykonałem i wyszły wzorcowo znalazł, że brakuje mu badania na kandydozę jelita grubego. 1 czerwca oddałem próbkę do labu, ale na wyniki czeka się minimum 3 tygodnie. Jeżeli wyszłoby, że to jest źródłem moich problemów to aspekt sylwetkowy na pewnien czas odszedłby na bok.
Objawy pasują. Kolejna sprawa, że do takiej choroby mogą przyczynić się często stosowane antybiotyki, inhibitory kwasu żołądkowego i rany na błonach śluzowych układu pokarmowego, a to też u mnie zgadzałoby się w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Głupio pisać ale trzeba się cieszyć że tak blisko rozpoznanie choroby ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Chciałbym... wcale nie głupio. Najgorsze to nie wiedzieć co to jest. Jednak nie chcę zapeszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
To czekam z toba z niecierpliwością ... Powodzeni!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Czas na kolejną wypiskę,

Jestem pozytywnie zaskoczony po kolejnych treningach „10”. Wszędzie, gdzie się dało mniej lub więcej dołożone, a to najważniejsze. Wyniki z ostatnich serii:
Wyciskanie leżąc – 95kg x 6 (+1 powt.)
Przysiad – 100kg x 8 (+ 3 powt., tu już znacznie mniej dokuczał ból lewego kolana)
Przysiady bułkarskie – 2x16kg 4s x 10 (+1kg w każdej serii)

Dieta na obecnym etapie 3600/3100 kcal + jeden dzień, gdzie kalorie sięgają blisko 4 tys. Jutro do nabicia takiej ilości pójdzie domowej roboty pizza na mozzarelli i goudzie light.




Zdjęcia obecnej formy, gdzie wagowo jest +2kg po niespełna 4 tygodniach. Sylwetkę jedynie lekko zamgliło. Jest to moja pierwsza masa, kiedy po mocnej redukcji nie rzuciłem się na jedzenie i nie mam odbicia rzędu 6-7 kg już w pierwszym tygodniu.




No i na koniec mały prezent jaki sobie sprawiłem. Sorry Czawaj też jestem fanem „złotej ery”, a „Pumping Iron” od 2007 roku obejrzałem chyba ze 20 razy





Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-06-14 20:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
kozacka sylwetka, sucho jakbys kończył redukcję a nie był w etapie masowym ;) koszulka na propsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Świeżo po treningu "5" góry, gdzie mimo bólu brzucha podczas treningu dołożyłem w każdym ćwiczeniu:
Wyciskanie leżąc - 105kg x 4 (+2 powt.)
Podciąganie podchwytem - +30kg x 4
Wyciskanie żołnierskie - 70kg x 4
Wioslowanie jednorącz - 68 kg x 3s x 6p (tu dalej zapas)

Banan - dzięki Jakość na żywo wydaje mi się, że widocznie gorsza, ale w ogóle mnie to nie martwi. Ilość kalorii już dla mnie w obecnym stanie trudna do przejedzenia. Za 2 tygodnie na pewno ucinam, ale czy będzie to typowa redukcja zależy od wyników badań i konsultacji z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Koszulka Ci się jak najbardziej należy! Niech każdy ma, tym bardziej, że prezentujesz ładny klasyczny wygląd
Bądź w Łodzi na ustawce, też wezmę koszulkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Na ustawkę się wybieram oczywiście to się widzimy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No to pięknie!
Ja na 99% też
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium