SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Trzymam kciuki i pisz na bieżąco czy jest poprawa :D Supli dużo dostałeś ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Właśnie narazie mam wyrzucić zupełnie wszystko i suplementację ustalimy w 2-3 tygodniu. Także pierwszy raz od 1,5 roku nie biorę nawet maślanu sodu.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 10/8/2018 1:24:38 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajna relacja, co ja bym oddał za taki wyjazd teraz...
Jedzenie i forma na plaży kozak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Tak sie ostatnio zastanawiałem żyjesz czy wykończył ciebie dietetyk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Żyję, trenuję, trzymam dietę co do grama, ale jednak w kwestii problemów z układem trawiennym dzieją się ze mną ostatnio dziwne rzeczy. Skrobnę może na dniach jakąś wypiskę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dziwnie zabrzmiały te dziwne rzeczy, może to tylko taka reakcja na coś nowego i będzie obrót o 180st ku lepszemu...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
I jak tam samopoczucie ? jest jakaś poprawa ? Liczyłem na trochę kulinarnych inspiracji a tu cisza w eterze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Wbijam i obserwuję dzienniczek!!
Naprawdę miło się czyta Twoje wpisy. Forma pierwsza klasa - jak widać różne dolegliwosci nie stanowią przeszkody w budowaniu formy. W dzisiejszych czasach wszędzie dookoła słychać wytłumaczenia i wymówki a tutaj mamy idealny przykład jak można walczyć o swoje :)
Powoli coraz bardziej przychylam się do treningu push/pull, bardzo wiele osób wykonuje tą formę treningu. Osobiśćie nigdy nie wykonywałem takiej formy trening- może warto spróbówać? :) Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
To może napiszę co u mnie.
Ćwiczę dalej 4 razy w tygodniu, każda grupa 2x tyg. Z racji wysokiej kaloryki utrzymuję sporą jak na mnie wagę i mam power na treningach.

Co do dolegliwości - nie ma poprawy.
Jestem już po sporych korektach diety wprowadzonych przez Tadeusza. Nieco podbite tłuszcze i więcej warzyw i owoców, bo był problem z blokowaniem się pasażu jelitowego i kilkudniowymi zaparciami. Wszystkiego trzymam się bez odstępstw. Od tygodnia ustalona jest jeszcze suplementacja:
glutamina
omega-3
wit. D3
wit. B5
acetyl l-karnityny
kwas masłowy (dawka potrojona w stosunku do poprzedniej)
probiotyk (lactobacillus rhamnosus)

Jednak póki co nie ma choćby zmniejszenia nasilenia dolegliwości. Po konsultacji postanowiłem powtórzyć kurację ryfaksyminą(pierwsza była ponad 1,5 roku temu). Teraz jednak w większej dawce - 400mg co 8h. Receptę skołowałem, dziś zaczynam. Taka już trochę desperacka próba, żeby próbować jakkolwiek ratować sytuację. Każdy kto to przechodził, wie jak to niszczy psychikę i staram się jak mogę, mimo że brak poprawy podcina trochę skrzydła.

W sobotę wpadam na ustawkę SFD, bo jest na miejscu w Łodzi. Akurat będą wypadały mi nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium