SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Apropo badań typu : Microflora scan czy na nietolerancję - nie polecam. Wydałem kupę kasy i nigdy więcej. Wspomniany Tadziu nawet nie brał tego pod uwagę. :P

Nie mam za bardzo czasu, ale czytam fazowo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby nie wywalać na to kolejnych tysięcy zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Polskikoks
Tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby nie wywalać na to kolejnych tysięcy zł


Tysięcy, dokładnie.... szkoda gadać jak ludzie żerują na zdrowiu.

Nie wiem na ile prawnie faktycznie nie mogę udostępnić wyników nietolerancji pokarmowych, ale sprawdzę i pewnie udostępnię, to co dostałem i ile kosztowała mnie ta usługa.

Właśnie... rozmawiałeś z Tadziem? Warto zagadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Zamierzam do niego napisać w tym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Dziś był kolejny trening. Wszystko dołożone poza... no właśnie tymi siadami. W ubiegłym tygodniu założyłem taki ciężar, który mnie totalnie zabił. Z racji, że jeszcze na początku antybiotyku wyrobiłem schodki tym ciężarem bez najmniejszego problemu, spróbowałem dziś ponownie z 95kg i odpadłem w tej samej (7) serii. Zredukowałem ciężar, dokończyłem, jednak tym razem od przyszłego tygodnia cofam się o 10 kg i będę próbował piąć się w górę.
Przez chwilę miałem myśl, czy nie odejść od treningu schodkowego w przypadku nóg, jednak tutaj nie metoda jest zła, a to, że po prostu już na pierwszym treningu narzuciłem sobie za duży ciężar. Kto by pomyślał, że głupi antybiotyk aż tak mnie cofnie. Dziwnym trafem góra tak nie ucierpiała. Jednak moim celem jest poprawa dysproporcji siłowych w siadach, co widać na poniższym diagramie. W ciągach podałem ciężar o 20kg mniejszy od mojego maksa, bo tu zakładałem i po 170kg na 6 powt., więc obecnie wracam do nich raz na jakiś czas i to na krótki okres.


Wyrywkowo miska

Sos leczo z mięsem drobiowym i kaszą jęczmienną


Potreningowa braja: kasza manna, płatki owsiane i jaglane, wpc, kakao, karob, słodzik, cynamon, trochę mleka, łyżka żelatyny


Udało mi się skontaktować z Tadeuszem S. i jesteśmy po wstępnej rozmowie. Jak będzie miał czas wybieram się na konsultację i chciałbym rozpocząć z nim współpracę. Z kichami ostatnio jest ciut lepiej, aczkolwiek i tak każdego dnia mam problemy. Moim celem jest jednak 100% powrót do zdrowia i komfortu życia.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-08-16 19:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Polskikoks
Dziś był kolejny trening. Wszystko dołożone poza... no właśnie tymi siadami. W ubiegłym tygodniu założyłem taki ciężar, który mnie totalnie zabił. Z racji, że jeszcze na początku antybiotyku wyrobiłem schodki tym ciężarem bez najmniejszego problemu, spróbowałem dziś ponownie z 95kg i odpadłem w tej samej (7) serii. Zredukowałem ciężar, dokończyłem, jednak tym razem od przyszłego tygodnia cofam się o 10 kg i będę próbował piąć się w górę.
Przez chwilę miałem myśl, czy nie odejść od treningu schodkowego w przypadku nóg, jednak tutaj nie metoda jest zła, a to, że po prostu już na pierwszym treningu narzuciłem sobie za duży ciężar. Kto by pomyślał, że głupi antybiotyk aż tak mnie cofnie. Dziwnym trafem góra tak nie ucierpiała. Jednak moim celem jest poprawa dysproporcji siłowych w siadach, co widać na poniższym diagramie. W ciągach podałem ciężar o 20kg mniejszy od mojego maksa, bo tu zakładałem i po 170kg na 6 powt., więc obecnie wracam do nich raz na jakiś czas i to na krótki okres.


Wyrywkowo miska

Sos leczo z mięsem drobiowym i kaszą jęczmienną


Potreningowa braja: kasza manna, płatki owsiane i jaglane, wpc, kakao, karob, słodzik, cynamon, trochę mleka, łyżka żelatyny


Udało mi się skontaktować z Tadeuszem S. i jesteśmy po wstępnej rozmowie. Jak będzie miał czas wybieram się na konsultację i chciałbym rozpocząć z nim współpracę. Z kichami ostatnio jest ciut lepiej, aczkolwiek i tak każdego dnia mam problemy. Moim celem jest jednak 100% powrót do zdrowia i komfortu życia.



Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-08-16 19:32:33


UDAŁO SIĘ ! SUPER :)
Mega mnie to cieszy kolego :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Dzięki Ci bardzo Sylwek!

Tymczasem ja już oddałem krew do badania. Lekarz zalecił jeszcze zbadać dokładnie tarczycę, więc do TSH zawartego w pakiecie dokupiłem jeszcze FT3 i FT4. Może już wieczorem będę miał wyniki.

Mam jeszcze jedno badanie do zrobienia. Test wodorowy na laktulozie. Do tej pory robiłem jedynie na glukozie, gdzie wynik był zerowy(negatywny). Leciał przecież też Xifaxan, ale dostałem zalecenie żeby sprawdzić. Raczej niczego się nie spodziewam, żeby nagle wyszło pozytywnie. Dodatkowo to kolejne 150zł w kieszeni mniej, ale mimo wszystko zbadam. Trzeba sprawdzać wszystkie możliwe opcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
To zalecenie o zrobieniu testu na SIBO jest od lekarza ? Przecież sam fakt że leciał xifaxan może zafałszować wyniki, nawet jeśli coś jest na rzeczy. Gdzie będziesz robił badanie ? Tutaj Ci wkleje link do jednej z lepszych placówek w których wykonują to badanie w 100 % poprawnie ;) http://jakmotyl.pl/test-oddechowy-sibo/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Napisze ze przerabane pod względem finansowym masz. Wiadomo że pieniądze to nie wszystko ale sporty sylwetkowe nie sa tanie a tu dochodzą jakies dziwne drogie badania a gdzie jeszcze leki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Koszta LECZENIA są CHORE, CHORE.
Nie w tym kraju... tracisz motywację i chęci do życia na wejściu.
DAMY RADĘ!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium