SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Polskie kluby w Europejskich Pucharach 2017-18

Wysłana -
Wedlug mnie sukcesem bedzie jesli Legia dostanie sie do grupy LE,takiej fury szczescia jak rok temu juz nie bedzie,jedynie Lech moze cos realnie myslec,zeby wygrac z kimkolwiek Arka i Jagiellonia w pucharach to jakies nieporozumienie.!9 czerwca losowanie 1 rund

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Co prawda nie oglądam kompletnie Nazzej ligi, ale imo poza Legia to obecnie nikt nie jest wstanie coś sensownego osiągnąć .
Wysłana -
Haugesund / Coleraine - Lech / Pelister

Mariehamn - Legia

Jagiellonia-Dynamo Batumi
Wysłana -
Wszyscy powinni wygrać swoje mecze.
Lech całkiem fajne transfery robi, miejmy nadzieję, że to zaowocuje.
Probierz pożegnał się z Jagą.
Arka już w pierwszym meczu żegna się z pucharami. Sam trener przyznał, że nie ma kadry, a ich celem będzie walka o utrzymanie.
Wysłana -
Z tym ze jagielloniA wygra z batumi to duzy znak zapytania
Wysłana -
Dobra wiadomość dla Nazych drużyn .Rangersi odpadają z zespołem z Luksemburgu. Wiec o większa kompromitacje raczej ciezko %)))

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2017-07-05 12:23:54
Wysłana -
Jutro mecz z astana typuje 3-1
Wysłana -
Wyniki wrecz sensacyjne Arka wygrywa 3-2 z Midtyjand a Lech remisuje z Utrechcie 0-0 Legia odpadnie z astana
Wysłana -
Idziaszek dobrze wytypowales wynik,Legia jest cienka jak polsilver zeby nie pazdan to by z 5 dostali
Wysłana -
Postawilem u buka na wygrana Astany i sie oplacilo
Wysłana -
sprawa jest prosta. Rok temu z amatorami z irlandii jakos im sie udało, chociaz wiadomo jak wyglądała gra. W sumie dzisiaj mamy podobną sytuacje. Wojskowi bez formy a rywal o dwie klasy lepszy niz rok temu i to 3 rundzie el. a nie w play-off'ach. Moim skromnym zdaniem los im zabierze dzisiaj to co im podarował dokladnie rok temu. tyle z mojej strony.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź