SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska VS Reszta Swiata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Jak w Temacie na Kogo Glosujecie :)

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
OOOO patrzcie co ten Gosciu za Jarkiem robi!!! Biedny Jarek juz wiadomo skad ten Grymas Twarzy

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ze Polska. polscy strongmani sa najlepsi udowodniali to nie jednokrotnie.
pozdrawiam Tomek


Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
a ja mam male pytanko ... to moshe troche smieszne ale kiedy to bedzie i gdzie albo kiedy to bylo i gdzie ... prosze o szybka odpowiedz ...
na www.strongmanpolska.com .. jest napisane ze bilety moshna kupowac od 1GRUDNIA ... to moshe jeszcze sie to nie odbylo ... a chcialbym pojechac

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
muszę was wszystkich zmartwić ale polacy tego nie wygrają.gdyby było dwóch na dwóch to co innego a Szczepański i Szymiec nie dazą im rady

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
ale pesymista....
A z Shalke mielismy wygrac?? Jakie byly szanse??

Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Co do Szczepanskiego to bys sie ZDZIWIL , Robert naprawde ma potencial
Natomiast co do Szymca hmm . no coz czas pokaze ...
Osobiscie ja obsadzil bym
Jarek DYMEK + Mariusz Pudzianowski + Ireneusz Kuras (3 najsilniejszy w Polsce ) + Wlasnie Robert ew.Jacek Dymek - ten Naprawde w Finalach Warki Strongman POKAZAL klase !!!
Pozdrawiam i oby NASI STRONGMAN wygrali !!!

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
Do Verony.Jeśli chodzi o mecz z Schalke to wygraliśmy fuksem taka jest prawda.Nasi zawodnicy byli gorzej wyszkoleni i wolniejsi i to było widać przez cały mecz(niestety).Małe pytanko - a jaki wynik w trójboju ma ten Jarek Olech?
A jeśli chodzi o strongów to Robert jest niezły miałem raczej na myśli Szymca

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Wracajac do Meczu , ja tam nie ejstem Pilkarzem i nigdy nim nie bylem i pewnie nie bede , ale ogladalem relacje i 4:1 to nie FUKS , oweszem NIemcy spartolili wiele okazji , ale i Wisla TEZ !
Wiec NIe mozesz STWIERDZAC , ze MIELI FUKSA ...
Natomiast na tej samej Podstawie mozesz Powiedziec Jarek DYMEK , Fuksem Zdobyl Mistrzostwo Polski !!
ALBO sie WYGRYWA albo sie nie WYGRYWA !!!

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
niby tak ale ja wiem kto jest lepszy.To że wygrał Dymek wcale nie oznacza że jest silniejszy od Pudziana.PUDZIAN RULEZ
A gracze Schalke po prostu mieli pecha

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Sport to ciezka praca ale i lut szczescia.
Sentencja malo parlamentarna ale prawdziwa:
"Kto ma w zyciu pecha i nieszczesc kupe
ten zlamie reke podcierajac du...."
W tegorocznych Mistrzostwach Swiata w Wyciskaniu Lezac spalilo 3 nieomal pewnych kandydatow do medalu w kat 75 kg ....
Mieli pecha, ten czwarty mial szzczescie i jest mistrzem Swiata.
Co do Jarka:
kategoria 67,5 kg
Przysiad:
rekord świata 330 kg!!!!
lawka - 165 kg
m. ciag 310 kg
razem w TS - 805 kg!!!
przewaga nad zawodnikiem ktory zdobyl srebro : 80 kg....


Jarek Olech MISTRZEM MISTRZOW w TRÓJBOJU W 2002!!!!!

Zmieniony przez - verona w dniu 2002-12-11 14:42:29

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
ja pierdykam CO ZA REKORDY do tego przy takiej WADZE !!!

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Pudziana II

Następny temat

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

WHEY premium