SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polonia Warszawa

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez większych nadziei na awans pojadą piłkarze warszawskiej Polonii do Kazachstanu na rewanżowy mecz 1. rundy Pucharu Intertoto z Tobołem Kustanaj. Pierwsze spotkanie zakończyło się ich porażką 0:3.

"Praktycznie jesteśmy bez szans na awans. Toboł to solidny zespół, który jest w trakcie sezonu. My dopiero wznowiliśmy lekkie treningi i część piłkarzy ma problemy z kondycją. Traktuję ten mecz jako solidny sprawdzian na wczesnym etapie przygotowań do ligi" - powiedział trener Polonii Krzysztof Chrobak.

W pierwszym meczu w Warszawie nie zagrało kilku podstawowych piłkarzy Polonii, którzy mieli przerwę wakacyjną. Do Kazachstanu zespół pojedzie w pełnym składzie, jedynie bez kontuzjowanych Roberta Mioduszewskiego, Rafała Szweda i Sebastiana Kęski. Zabraknie także Roberta Gubca.

"Wprawdzie raczej nie awansujemy, ale chcielibyśmy rozegrać dobry mecz. W Warszawie przegraliśmy zasłużenie, ale za wysoko. W rewanżu będziemy walczyć o lepszy wynik" - zapewnił Chrobak.

Zespół Polonii w piątek odleci do Moskwy, gdzie spędzi noc. W sobotę rano piłkarze przeprowadzą w stolicy Rosji trening, a po południu udadzą się do Kazachstanu. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godz. 18.00 czasu miejscowego. "Czarne koszule" wrócą do Warszawy w poniedziałek ok. godz. 21.00.


#################
#Barlinek ruless#
#################
Jesli spodobala Ci sie moja wypowiedz to poprostu daj mi soga

Pozdrawiam przyszly mistrz Swiata i Europy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
po kiego wała ten post?

كل واحد حيا
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ w piłce nożnej 2010

Następny temat

MP w podnoszeniu cieżarów

WHEY premium