SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Policja + Therma Pro + samochod !?!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na silke jezdze samochodem - mam zamiar lykac Therme Pro - czy w takim razie jakby mnie policja dupnela - moze to wyjsc jako narkotyk na testach (w koncu pochodna metamfetainy) ? A jak jest ogolnie branie przy jezdzie autem - ktos ma doswiadczenia ???

Tk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
watpliwe ,ze w testach by cos wyszlo to jest tylko pochodna a nie sama amfetamina!!!!!
co do jazdy autkiem to ja jezdze i nic sie zlego nie dzieje(moze tylko tyle ,ze jezdze zdeczka szybciej)

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje! ogolnie zawsze jezdze szybko i agresywnie a boje sie ze na efedrynie bedzie jeszcze gorzej....oby nie :)
Dzieki za odpowiedz


Tk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
przed chwilka zauwazylem,ze jest nie za ciekawie bo zapitalam jak nienormalny!!!!!

moze sie jakos opanuje(oby)
wzrosla u mnie agresja i to bardzo teraz siedze zly a nie mam o co

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, ja to mam czesto na codzien. Ogolnie jestem nerwowy i latwo mnie wku.... Na thermie chyba bede dookola ludzi tlukl..

Tk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja sie musze kontrolowac!!!
ale zanim cos robie zastanawiam sie dwa razy wiec moze jakos przetrwam ten okres

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

........Wasza OPINIA.........

Następny temat

brak rozumu?!

WHEY premium