SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polfa wstrzymala?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Panowie!!! czy do Was tez doszly sluchy, ze wstrzymano produkcje polskich specyfikow jak omnadren, propenicum, prolongatum i innych. u nas na rynku (wybrzeze) totalna posucha w polskim stuffie a powodem jest jakoby wstrzymanie produkcji. czy do Was tez doszly takie sluchy? (((


Wybór należy do Ciebie.
Minister Zdrowia, Szczęścia i Pomyślnosci.

TRY & WIN
GREETINGS

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polfa produkuje ome podobną do tej z jelfy opakowanie podobne tylko ampy troche inne

pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie na slasku przez 2 tygodnie nie bylo tych polskich specyfikow,tez mowili ze wstrzymano produkcje,ale na szczescie juz od ok tygodnia sa w sprzedazy


MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
cholera tez cos mi sie obilo o uszy,teraz w cz-wie latwiej kupic zachodni koks niz omke ;[[[[[
cos sie popieprzylo na rynku......

wróg mojego wroga jest moim przyjacielem!

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2246
a ja wiem ze jelfa wstrzymala produkcje metki :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sokojnie panowie. Większość firm farmaceutycznych uruchamia swoje linie produkcyjne cyklicznie kiedy magazyny pustoszeją wznawia się produkcję. Wszystko zależy od intensywności sygnałów z hurtowni. Tylko raz w zeszłym roku był w Jelfie przestój niezamierzony-znieczyszcenie grzybami towaru, ale sprawę opanowano. Już pewnie nawet wcinaliście metkę z nowych serii. To pewne informacje. Mam "bardzo bliskie" kontakty z przedstawicieką handlawą tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze dlatego jest lipna omka 10500 ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj wysłałem email do jelfy i oni zaprzeczyli jakoby wstrzymali produkcję mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
tez jestem z Gdanska i slyszalem ze z teska i omka ma byc przestoj do stycznia badz lutego ale ja w to osobiscie nie wierze !! uruchomilem swoje zrodla moze one mi cos przyniosa

Gringus

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez cos słyszałem ze polfa wsztrzymała na jakis czas produkcie i dodam jeszcze ze moim zdaniem lepiej jest kupowac z polfy bo z jelfy czasami zdarzaja sie tzw. "fabryczne podróbki"


kox jest wpozo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... a co produkuje ta Polfa - jaki SAA ? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polfa produkuje omke i inne testosterony

pozdrowienia!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny witamin...

Następny temat

TANI METANABOL

WHEY premium