SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polaczenie Suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
domer
Zapewne z dietą będzie średnio, więc w takiej sytuacji zdecydowanie warto zabrać ze sobą większą ilość odżywki białkowej:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33275.html


Mam chyba lekka nietolerancje laktozy po mleku, twarogu robi się mi wysypka na twarzy. (Od Wpc nie będę miał takich problemów, czy lepiej zakupić WPI?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
anubis84
Ionto tak sredni mi podpadł, chemiczny smak, mogę polecić https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html
w ależności od smaku masz dodatki zen szenia, eecg czy guarany
. Ile dziennie jedna dziennie czy dwie? (Moga zaszkodzic dwie? W sensie ze dziennie dwie butelki i po jednej sasetce tam.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie zaszkodzą Ci w niczym, 1 saszetka na butelke starczy, smak jest dość intensywny
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie zaszkodzą. Śmiało możesz pić.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
GłodnySukcesu
domer
Zapewne z dietą będzie średnio, więc w takiej sytuacji zdecydowanie warto zabrać ze sobą większą ilość odżywki białkowej:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33275.html


Mam chyba lekka nietolerancje laktozy po mleku, twarogu robi się mi wysypka na twarzy. (Od Wpc nie będę miał takich problemów, czy lepiej zakupić WPI?)


Skoro robi Ci się wysypka, to masz alergię, a nie nietolerancję laktozy. Nie wiemy niestety ba jakie dokładnie białko. Z reguły uczula kazeina. Spróbuj kilka próbek izolatu.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Polecacie któreś witaminy z apteki? (zamówiłem omyłkowo dwie sztuki z sfd na 2miesiące chodzi o witaminy i minerał, mam zamiar wrócić za 3miesiące.)
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Co ma na myśli pod stwierdzeniem witaminy z apteki? Przecież to są te same produkty.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z apteki to nie bardzo za te oda a do z centrum itp trzeba zapłącić sporo a formy minerałów sa słabiutkie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Np. Olimp Vita-Min Multiple Sport kupić można również i w aptece. Te produkty niczym się nie różnią, oczywiście z wyjątkiem składu.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja stawów

Następny temat

Suple dla endomorfika na redukcji

WHEY premium