SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pola- rekompozycja, proszę o wskazówki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
Witam,
Podglądam Was już jakiś czas i postanowiłam poprosić o pomoc przy rekompozycji sylwetki. Mój organizm przeszedł dużo... Głodówki, obżeranie się i tak na zmianę. Od ponad roku jest już lepiej, ćwiczę sumiennie ale jem wciąż za mało.


NICK: Pola1987
WIEK: 30
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 3 lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 57
WZROST: 170
OBWÓD RAMIENIA: 26
OBWÓD ŁYDKI: 35
OBWÓD UDA: 55
OBWÓD BIODER: 89
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 72
OBWÓD TALI: 64
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Chcę poprawić jakość mojej sylwetki, przestać ciagle się odchudzać, zbudować pośladki marzeń i pięknie zarysowane plecki :)
****STAN ZDROWIA*****************************************
Dobry

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: nie ma chyba
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIĄCZKUJESZ? Nie, chociaż było dobrze przez jakiś czas
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCEPCYJNE? Tak, od dwóch lat ale odstawiam jak tylko umowie się na założenie spirali
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tylko witaminy
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Kiedyś były Głodówki, teraz staram się jeść racjonalne posiłki.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na potreningu.pl?
Korzystam tylko z MyFitnessPal:
Śniadanie: 4 jajka z warzywami
Lunch: makaron z mixem fasoli lub ciecierzyca (jem mięso tylko aż dziennie, na kolacje)
Przed treningiem: owsianka z owocami i orzechami
Po treningu: ryż, kurczak, warzywa
Bilans: 1550kcal....wiem, za mało
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Utrzymuje chociaż jem mało, a kardio robię 2-3 razy w tyg

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
Tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Siłowo 4 x w tyg: góra, dół:


ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem

















Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 04/03/2018 21:43:41

Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 04/03/2018 21:44:02

Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 04/03/2018 21:44:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
Wczorajszy trening:

1.Wznosy bokiem ze sztangielkami 4 x20 - 2.5kg
2. Podciaganie sztangielek wzduz tulowa 4 x 12 - 10kg
3a. Wyciskanie sztangielek siedzac4 x10 - 7.5kg
3b. Wznosy przodem z krazkiem - 4 x 10 - 5kg
4. Wyciskanie sztangi stojac 4 x 10 - 15kg
5. Wyprosty przedramienia w opadzie tulowia - 4 x 10- 4kg

Mega słaby dzień wczoraj, źle się czułam, ale i tak poszłam na trening. Nie był to za dobry pomysł, bo tuż po skończeniu złapała mnie migrena :-/ A ja mam ta oczną i nie mogłam prowadzić więc zapychałam z buta do domu lol
Miska niestety nie trzymana do końca, nie dojadłam, bo było mi nie dobrze.

Wyszło mi jakieś 1400kcal 23% białka, 37% tłuszczy, 40% węgli - ale czysto. Dzisiaj nadrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Sylwetka wyjściowo bardzo ładna. Ale powiedz mi dlaczego akurat taki plan sobie ułożyłaś skoro priorytetem są plecy między innymi?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
Plan ułożyła mi panu trener, moim celem było wysmuklić uda przede wszystkim (trenowałam siatkówkę i czworoglowe to ja mam konkretne .. jak napne Lol) Ogółem wiecznie redukcja. Dość już tego, zwiększam kalorie, dzisiaj jest już 1800, trzymać się takiej ilości?
A nowego planu nie mam i tak właśnie sobie klepie ten sam z małymi zmianami tu i ówdzie


Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 05/03/2018 09:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679717
Raczej pójdź w jakieś treningi gdzie od dużych partii przechodzi się na mniejsze. 1800 kcal dla młodej, aktywnej osoby w dodatku dość wysokiej jest raczej kaloryczność pod redukcję a nie kształtowanie sylwetki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jejku jaka śliczna sylwetka :D :D :D I te kolorki. Miło się patrzy :D

Z MyFitnesPall można też robić zrzuty i tutaj wrzucać. Tu nie ma co redukować. Przynajmniej bilans zerowy na początek a z czasem pewnie i więcej zwłaszcza że podbudowa mięśniowa jest to ciało pewnie głodne kalorii :)

Trening też bym zmieniła. Takie trochę pitu, pitu wychodzi. Tzn. nie wiem jakimi ciężarami pracujesz, takie tylko pierwsze wrażenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
Ok, to podbije do 2000 i zobaczymy jak to będzie szło.
Ja już robiłam raz 'mase’ ale tak na prawdę, jadłam śmieci i treningi były do dupy.
Tak było jeszcze w sierpniu:






Jak widać, jestem typową gruszką i wszystko idzie mi w nogi.
Dlatego w planie nie ma przysiadów, chociaż hip thrusty robię po 5 serii 70-80 kg. Natomiast jeśli chodzi o górę to się opieprzałam






Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 05/03/2018 11:30:27

Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 05/03/2018 11:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
Ale fajny zadek!!!! Przepraszam, cała figura bardzo ładna i apetyczna. Górze by się trochę przydało - ale dół z tyłu to naprawdę marzenie. Te 4ki nie wiem czy zdjęcie przekłamuje, ale wyglądają bardzo zgrabnie. Taka zdrowa, sportowa figura. Marzenie wszystkich facetów - figura siatkarek:) Koszykarki za wysokie, piłkarki ręczne "za męskie", a siatkarki takie własnie ogólnie zgrabne. Jak jest taki stan wyjściowy, to po pół roku diety plus trening - naprawdę moze być SUPER!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
dol mam masywny Patik, zdjecia jakos tego nie oddaja...Swego czasu w udzie mialam prawie tyle cm co w pasie.... Wiec dalam spokoj nogom. Wiem ze zmieniajac proporcje bedzie to wygladalo lepiej. Mam jednak wciaz problem z dobraniem sobie kalorii, cwiczen. Moze ktos cos poradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Pola1987
(...)Jak widać, jestem typową gruszką i wszystko idzie mi w nogi.
Dlatego w planie nie ma przysiadów, chociaż hip thrusty robię po 5 serii 70-80 kg. Natomiast jeśli chodzi o górę to się opieprzałam


Jako prawdziwa, typowa gruszka, nie mogę nie skomentować - Pola, nie jesteś gruszką :)
W biodrach masz tyle samo, a nawet mniej niż w biuście. Ramiona masz zdecydowanie szersze niż biodra.
Gruszki mają drobną górę i masywny dół, często nawet noszą bluzki rozmiar mniejsze niż spodnie.
Ty cała jesteś raczej drobna i smukła, masz fajnie zaznaczone uda, ale to naprawdę nie znaczy, że jesteś gruszką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
kleine-hexe ale patrząc na moje zdjęcie gdzie było mnie więcej, dół jednak był o wiele wiekszy.
Biust mam robiony dlatego 'aż' tyle cm przed operacja byłam płaska jak deska. Wiec co ja jestem? trapez haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 485
Pola1987
kleine-hexe ale patrząc na moje zdjęcie gdzie było mnie więcej, dół jednak był o wiele wiekszy.
Biust mam robiony dlatego 'aż' tyle cm przed operacja byłam płaska jak deska. Wiec co ja jestem? trapez haha



Opps dwa razy dodalam


Zmieniony przez - Pola1987 w dniu 3/5/2018 5:08:54 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KARNOZYNA – CO TO JEST I JAK WSPOMAGA ORGANIZM??

Następny temat

Dzień ladies

WHEY premium