SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokonać ból

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapytam wprost , czy znacie jakiś dobry sposób na psychiczne pokonanie bólu fizycznego ( siłą woli, etc. myślę że to pytanie głównie dla osób trenujących kung-fu itp).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruscy kazali: życzyc sobie wiekszego bólu, skoncentrować się na nim dokładnie go wysmakować jaki jest palący, zimny gwałtowny, pulsujący itd.
Fryderyk the best- Wszystko co nas nie zabija czyni nas silniejszymi
Wisława Nagrodzona- na tyle znamy siebie na ile nas sprawdzono
ja staram się wzbudzić w sobie podziw dla siebie że jestem w stanie wytrzymać a potem to już wstyd wyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haszysz z wodka. Ale lepiej idz do tego dentysty.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może nie mam racji , ale nie mów mi że jak któś nazywa siebie bruce lee to jest dorosły !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
znam taki sposob - zacisnac zeby, wziasc sie w garsc i dokopac temu kto ci zadal ten bol

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoć jeden z mnichów Klasztoru Shaolin dokonał samospalenia na znak protestu (nie pamiętam dokładnie przeciwko czemu). Siedział tak po prostu i palił się!

Myślę, że można zwalczyć ból ("odsunąć" od siebie) np. w trakcie medytacji, ale w czasie walki, gdzie człowiek nie ma czasu o niczym myśleć ciężko nad tym panować.

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
jasne ze jest mozliwosc pokonania bolu w walce.
Adrenalina! ona powoduje ze nie czujesz bolu itp.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Calkiem sporo mnichow buddyjskich dokonywalo swego czasu samospalen. Juz nie pamietam czy w Wietnamie Pld czy w takiejz Korei w protescie przeciwko polityce wladz. Ale z Shaolinem to oni poza ogolonym lbem nic wspolnego nie mieli, nawet odmiana buddyzmu nie ta.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy coś mieli wspólnego czy nie, nieważne. Faktem jest, że osoby dokonujące tegoż wyczynu (szkoda, że nie mogą opowiedzieć już z autopsji :( ) zachowują całkowity spokój?! Na pewno muszą zrobić coś z bólem w tym momencie. Może powtarzając określoną mantrę wprowadzają się w odpowiedni rodzaj transu? Od razu spieszę dodać - mało przydatne w walce; tam trzeba się ruszać :) Chociaż patrząc na walki Royca... Taak, chyba wpada w pewien rodzaj transu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W trans mozna sie wprowadzac na wiele sposobow (najprzyjemniejszy podalem. Np Berserkerzy uzywali do tego muchomorkow a akurat oni sie dosc zwawo ruszali


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, czy są takie specyfiki obecnie na rynku, kiedy po ich doustnym zażyciu zwiększa się szybkość, ogólna sprawność?! Wiecie, typ takiego Wiedźmina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Np amfetamina.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-08-14 15:15:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wrocilem z wakacji i... znowu w szoku:)

Następny temat

Scena w barze.Fachowa krytyke plisss,

WHEY premium