SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojemniki próżniowe

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
pochwalony

Czy ma ktoś doświadczenie jeśli chodzi o pojemniki próżniowe? Próbowałem kilka razy robić sobie posiłki na 2-3 dni w przód, ale mimo przechowywania w lodówce w normalnych pojemnikach pieczony drób 3 dnia ma już mocno podejrzany zapach. Marzy mi się opcja w której mógłbym w niedziele przygotować posiłki do przyszłego piątku. Jest to realne? Gdzieś w necie znalazłem tabelkę wedle której w pojemnikach próżniowych przechowywanych w lodówce zdatność drobiu wydłuża się nawet do 8-9 dni aczkolwiek było to chyba na stronie producenta, stąd maja wątpliwość przed zakupem bo zestaw 20 pojemników nie kosztuje mało.


Jeśli tak, to czym się kierować w wyborze pojemników?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie wiem jak to możliwe, że tak krótko i coś nie tak z kurczakiem. Ja gotuję w niedzielę na 5 dni i w piątek nadal jest wszystko ok z mięsem, grilluje albo fileta z kurczaka, indyka, karkówka, schab, polędwiczki, czasami zdarzało się nawet, że jadłem dopiero w niedzielę przyszłą kóryś pojemnik i nadal nic nie było mięsu

Uprzedzając pytanie: Grilluję, studzę do temperatury pokojowej, zamykam i lodówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
byc moze miales juz jakies stare mieso, bo nawet bez pudelka prozniowego usmazone czy tam upieczone mieso moze spokojnie kilka dni w lodowce przelezec ot tak na talerzu i dalej bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
próżniowe pudełka na pewno dobry wybór , moja mama ich używa zawsze jak jestem u niej to ma w nich rzeczy w lodówce pochowane
nie zagłębiałem się w temat bo jak gotuje to max na 2-3 dni to nie mam z tym problemu , jak mi coś zostaje to mrożę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog Listopada -głosowanie

Wiecej