SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania dotyczące IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124158

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664102
Panowie i panie w zwiazku z tym że w części blogów robi się straszny bałagan,zakładamy ten wątek w celu luźnych rozmów o produktach żywnosciowych,dobieraniu żywności,mozliwości zakupu konkretnych produktów w sklepach,zamienników itp.
Ten wątek to nie SPAM!!!



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-10-22 10:13:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3570
Jakie warzywa nie zakwaszają? Bo zawsze mam problem jakie warzywka sztukować do posiłku.. i które są najbardziej odpowiednie i wartościowe ???
-fasolka szparagowa ??
-brokuły?
-groszlek, marchewka, kukurydza ??
-szpinak ??

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Warzywa w zdecydowanej większości mają właściwości alkalizujące lub ew. obojętne. Jedz różne, urozmaicaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Jak się ma kwestia owoce vs. warzywa jeśli chodzi o właściwości alkalizujące? Są na podobnym poziomie czy jednak owoce ustępują warzywom? Które warzywa i owoce mają najsilniejsze działanie alkalizujące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Warzywa mają w większości przypadków większą zawartość magnezu, potasu, wapnia, czyli składników mineralnych o właściwościach alkalizujących.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3570
Indyk czy kurak :D ??

"Każdy ma jakiś plan walki, dopóki nie zostanie trafiony..."

Victory Loves Preparation

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Obojętnie. Jedz wszystkie rodzaje mięs, jak i inne źródła białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
domer
Warzywa mają w większości przypadków większą zawartość magnezu, potasu, wapnia, czyli składników mineralnych o właściwościach alkalizujących.


Ok, wiem że te minerały mają odkwaszające właściwości (jak też sód, żelazo), czy w takim razie suplementacja jednym, dwoma z tych minerałów będzie spełniała zadanie alkalizujące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
jak wygląda sprawa energy drinków sougar free ogólem ( od czasu do czasu )

jeśli już pijemy to oknie żywieniowym czy podczas postu też dopuszczalne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664102
dziii
jak wygląda sprawa energy drinków sougar free ogólem ( od czasu do czasu )

jeśli już pijemy to oknie żywieniowym czy podczas postu też dopuszczalne ?


ja się ratowałem colą zero,tak więc jesli mają zero to możesz wypić.Aspektu zdrowotnego nie poruszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Jak gotuje mięso w wodzie i wytworzy sie wywar, można z niego śmiało robić zupe ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

intermittent fasting dla osób ćwiczacych sztuki walki

Wiecej