SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Szkoda że tylko pozowane anie w neutralnych pozach gdzie widać całą sylwetkę z przodu i boku. Po tej fotce dysproporcji nie widać w ogóle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dysproporcji nie ma. Co najwyżej masz po prostu trochę wody i dany poziom bf. Nie mówię, że za duży, no ale sucharkiem nie jesteś. Masz normalną sylwetkę, moim zdaniem proporcjonalną na tyle na ile widać na takim zdjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Jak mozna wspomóc pozbycie sie wody ? ( nie sole , piej duzo wody )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
po pierwsze regularna dieta to nie będzie takich problemów, po drugie uspokoić się jeśli to kwestia bycia przed okresem. możesz ewentualnie herbatę z pokrzywy czy coś z żurawiną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Ja mam pytanie: próbuje od dłuższego czasu robić pompki. Jak doszłam do 15 to się okazało ze strasznie się bujam klatka mi się zapada i ogólnie technika jest niepoprawna. Jak trener ustawił mi odpowiednią pozycję teoretycznie łatwiejsza (ręce szerzej) to się okazało ze poprawnie zrobię może 3.... I takie mam pytanie - jak zwiększyć ilość powtórzeń? Jakie ćwiczenia dodatkowe żeby te pompki robić?

Niezadowolenie to pierwszy wymóg postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22572 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
Tu masz świetny tekst o pompkach - jak zacząć, jak progresować, itp.: http://m.sfd.pl/[ART]_KALISTENIKA_NA_POWAŻNIE_VOL.13:_POMPKI!-t1106410.html 

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Przy hip thrustach sztanga konkretnie gdzie ma leżeć na której części ciała? Ostatnio robiłam 70kg i źle sobie ułożyło sztangę spieszyłam się i wszystko było oparte na kości łonowej. Bolało trochę ale dokończyłam trening. Na następny dzień oczywiście cała kość łonowa boli jak diabli.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
WITAJCIE pytanie takie mam: jak powinna rozkładać się siła w ćwiczeniach? np. jeśli robię przysiad z 50kg, to do tego proporcjonalnie ile powinnam brać w MC, MC na prostych nogach albo Hip thrustach? Czy jest coś takie w ogóle? Czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego? czy żadne ćwiczenie nie łączy się z innymi czy łączy?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Zazwyczaj jest tak że w mc bierze się więcej niż w przysiadzie - na poziomie zawodniczym. Natomiast różne czynniki mogą powodować że niektóre osoby nie będą w stanie wziąć w mc więcej niż w przysiadzie. Zatem warto brać takie ciężary przy których jesteśmy w stanie zachować bezpieczną dla siebie technikę i jednocześnie ciężko poćwiczyć.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-10-17 10:53:34

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium