SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Załóż swój dziennik, wypęłnij ankietę naszego działu - jest w temacie z regulaminem działu ladies - to spróbujemy Ci pomóc. Z tego co napisałaś to mozemy jedynie pobawić się we wróżkę od wróżenia z fusów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 39 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4748
Cześć od roku bolą mnie kolana. Od pół roku ćwiczę intensywnie i ból się nasila. Ćwiczę power pump i kettle trochę nordic i yoga. 3-4 razy w tyg. Ból kłujący nad rzepką. Boli różnie w ciągu dnia tygodnia, czasem przed treningiem czasem po treningu. Nawet po przerwie w treningach boli. Stosowałam maści olfen, voltaren, DMSO. Ogrzewałam schładzałam, rolowałam. Używam floss band przed treningiem. Pomoga ale potem Boli dalej. Obniża mi to komfort życia i treningów. Mam nadwagę około 15 kg waże 80kg teraz. Czy ktoś z was miał doświadczenia lub zna kogoś kto się boryka z takim problemem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wysoce prawdopodobny brak rownowagi miedzy segmentami ciala/ miesniami i zla trchnika cwiczen. I to jest wersja optymistyczna. W pesymistycznym wydaniu zwyrodnienie i inne zdrowotne historie. Forum Ci nie pomoze czas isc do fizjoterapeuty po fachowa pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 210
Cześć,jestem tu nowa.
Dziewczyny czy któraś kupowała diete/trening ale na przybranie na masie?
Jak to wygląda? Samej dam radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Jeśłi pytasz o dietę z sfd - to na pewno dobiorą Ci dietę jak należy. Ale przy odrobinie własnego zaangażowania i po lekturze tematów z działu odżywianie sama też powinnaś sobie poradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 210
Z dietą raczej nie będzie problemu. Bardziej chodzi mi o trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To w kwestii treningu mogę napisać dokładnie to samo co wyżej. Zależy co wolisz - czy dostać gotowca czy sama trochę poszukać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18087
gdzie mog wrzucić swoje wyniki krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
nosek19
gdzie mog wrzucić swoje wyniki krwi?


Tu https://www.sfd.pl/INTERPRETACJA__badania_lab,_usg,_rtg,_inne_Q/A-t443063.html 

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18087
Znacie jakiegoś dobrego trenera pers. z okolic OPola, Wrocławia lub Poznania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium